cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A52s Pişmanlık

(Topic created on: 11-26-2022 03:03 PM)
154 Views
witcherx
Active Level 5
Options
Galaxy A

Bu telefonu aldığıma o kadar pişmanım ki kameralar tam bir hayal kırıklığı ve facia piksel piksel çekiyor ve sulu boya misali hep. Telefon yavaşlamaya başladı o akıcılık artık 120hzde bile yok eminim oneui 5.0 ile daha kötü olacaktır ısınma ve pilin çabuk bitme sorunu da eklenince telefondan aşırı soğudum bir daha Samsung mu tövbe asla almam aldırtmam

20 Comments
Galaxy A
Bende aynı teli kullaniyorum bi şikayetim yok
witcherx
Active Level 5
Galaxy A
Seni konuşmuyoruz burada zaten
tanyolu
Active Level 6
Galaxy A
Sat kardes ozaman
Galaxy A
60p video ile pro kamera ayarı ile çekersen en azından kaliteli video ve fotoğraf çekmiş olursun.
Galaxy A
Cihazı kötülüyorsun bende aynısıni kullaniyorum bir sorun yok senin cihaz sorunlu o zaman
witcherx
Active Level 5
Galaxy A
Olanı söylüyorum demekki kötü sadece ben değil forumlarda epey sıkıntılı olduğunu belirten insan var
0 Likes
adambey12
Active Level 5
Galaxy A
anlatıyoruz da anlamıyorlar
sanırım millet 3310dan bu telefonlara geçiyor hiçbir sıkıntı yok çok güzel falan alakası yok telefonlar sıkıntılı ben de memnun değilim samsung bozdu
0 Likes
Galaxy A
Bende aynısını kullanıyorum ve hiçbir şikayetim yok. Pili 1 gün gidiyor + 120hzde hiçbir şekilde kasma yok. Sürüm çok akıcı.
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Ben de kulaniyorum basta kamea hatasi vardi brnde aldim serviste yeni kamera taktilar cok iyi oldu beyiniyorum kamerasini 120 hz ekrqn konusunda ben hic yasamasim sorun