cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A52s Isınma sorunu

(Topic created on: 08-01-2022 09:23 AM)
355 Views
witcherx
Active Level 5
Options
Galaxy A

Merhaba

1 ay önce ısınmayan telefon son güncellemeden sonra 2 dk mobil veriyle internette dolaşsam dahi ateş topuna dönüyor kılıf varkem elimde tutması zorlaşıyor . Snapdragon ısınmıyormuş bide yalan ya anakarttan yapıyor bilmiyorum. Kamera desen çamur gibi çekiyor şuan her güncellemeyle daha da bozdular nereden Samsung aldım dedirtiyorlar insana. Xiaomide ne ısınma ne kamerada bir sorun yaşadım hele ön kamera samsungda rezalet sıfır ayrıntı ve keskinlik. Bir daha Samsung A serisine bulaşmam..kimseye tavsiye etmiyorum.. 
11 Comments
narcosis
Expert Level 5
Galaxy A
orta segment cihazlarda ön kameralar çok yetersiz
witcherx
Active Level 5
Galaxy A
Hocam hepsinde değil bence Xiaomi mi note 10 lite den geçtim onun ön kamera mükemmelmiş resmen buna göre Samsungta genel olarak bu sorun var S20 FE de berbat mesela
narcosis
Expert Level 5
Galaxy A
samsunglari dedim ben zaten maalesef diger markalarla baş etmek için aşırı model çıkarıyor fakat çok şey kisitli hele M serisi pil harici bisey yok takoz gibi cihazlar
witcherx
Active Level 5
Galaxy A
Haklısınız hocam kesinlikle katılıyorum ayrıca ısınma yaşamak ayrı bir sorun performansı çok düşürüyor
narcosis
Expert Level 5
Galaxy A
Maalesef öyle isininca çok donma kasma yapar. pilde aşırı hizli tükeniyor.
0 Likes
by35
Active Level 8
Galaxy A
A52s 5G kullanıyorum yazdıklarınızı hiç birini yaşamıyorum kamerasıda gayet başarılı
0 Likes
witcherx
Active Level 5
Galaxy A
Sana iyi gelen bana kötü gelebilir hocam ben yaşadıklarımı söyledim beni tatmin etmedi bu telefon
0 Likes
by35
Active Level 8
Galaxy A
Bu paraya en iyisi şuan bu bence ayrıca Sizin cihazda bir kronik sorun olabilir
0 Likes
witcherx
Active Level 5
Galaxy A
Yoo bu paraya bu sorunları yaşamayacağım telefonlar var. Kronik bir sorun olsa kronik bir sorun var derdim.
0 Likes