cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A52s Android 13 Güncellemesi

(Topic created on: 11-30-2022 10:06 PM)
49 Views
ÖzkanA52s
Active Level 3
Options
Galaxy A

A52s Android 13 güncellemesini yapanlar deneyim ve gözlemlerinizi yazabilir misiniz

18 Comments
ÖzkanA52s
Active Level 3
Galaxy A
teşekkürler
0 Likes
Béşiktaş
Expert Level 2
Galaxy A
Bunun android 13 guncellemesi ile alakasi yok. Android 12 kullanirken de ayni sorunlardan dolayi post acmissin.
0 Likes
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
And 12 ayni sadece suslemeler ve var olan seylere ekleme yapilmis obje silme gelmemis bide ciyaz bakimdan servis ozeligi yok
0 Likes
Béşiktaş
Expert Level 2
Galaxy A
Bende az önce yaptım. Modlar ve rutinler menusu gelmiş. Üst bildirim panelindeki ikonlar küçülmüş. Uygulama girisindeki logolar buyumuş. Ama genel olarak optimize bi yazilim gelmis. Guncellemeden sonra cihazi sifirlamadim. Menu gecisleri ve uygulama arasindaki gecisler biraz daha hızlı oldu. Ben zaten telefondan memnundum bu guncellemenin de iyi oldugunu dusunuyorum. Pil konusunu da zamanla anlariz.
0 Likes
Galaxy A
Cihaz Akıcı Oldu 60hz Değil sanki 70hz gibi çalışıyor
Galaxy A
Ben de A52s cihazıma A13 yükledim bu sabaha karşı, cihaz daha akıcı ve hızlı oldu.Herkes batarya ömrünü sormuş,ben de herhangi bir gerileme ya da ilerleme görmedim batarya konusunda.Stabilite dışında kayda değer bir gelişme yok.En sevmediğim şey ise uygulamalara giriş yaparken uygulama logosu aşırı büyük olmuş.Ben başta hata sandım ama normali o şekildeymiş.
ÖzkanA52s
Active Level 3
Galaxy A
teşekkürler
0 Likes
KaanA52s
Active Level 5
Galaxy A
Batarya ilk 1 hafta hızlı gider sonra düzelir bu her büyük güncellemede böyledir ben yaptım sonra telefonu komple fabrika ayarlarına sıfırladım şuan gayet iyi ve stabilize çalışıyor bana göre hiçbirşey değişmedi sadece sürüm yükseldi o kadar
by35
Active Level 8
Galaxy A
Pek bi özellik yok ama cihaz daha akıcı ve hızlı 60 hz de bile şarj bi tık daha iyi gidiyor Bluetooth sürekli açık olmasına rağmen