cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A52s Altarnetifi

(Topic created on: 06-03-2024 09:27 AM)
168 Views
_FVS_
Active Level 10
Options
Galaxy A
Öncelikle herkese hayırlı günler dilerim. Bildiğiniz üzere A52s kullanıcısıyım, kardeşime karne hediyesi olarak dün telefon almaya gittik. Bütün mağazaları dolaştık, ben A52s kullandığım için benim cihazın seviyelerinde veya üstünde telefon almamız gerek. Samsung A34, A35, A55, S21 FE, S23 FE, Realme 11 Pro+, Vivo V30, V29 hepsini denedim ama hepsi beni hüsrana uğrattı. Kardeşim üniversiteye başlayacağı için öncelikle kamera sonra batarya ve tasarım çok önemli. Fotoğraf kalitelerini benim A52s ile karşılaştırınca A52s açık ara daha iyi. Ana kamerayla en yüksek mp ile çekimden bahsediyorum, fotoğrafı çekince yakınlaştırma oranı A52s'in çok daha fazla ve net. Tasarım olarak da diğerleri çok kalın ve çerçeveleri çok fazla elde tuğla hissiyati oluşturuyor. En sonun da S23'ü deneyelim dedik, S23'ün kamera kalitesi A52s ile denk çıktı ve yapay zeka fotoğrafı işleyince S23 bir adım daha öteye çıktı. En sonunda S23'e karar verdik ama fiyatı 32 bin tl ve yanında hediye falan da yok. Geçen ay anneler gününde 27 bine kadar düşüp yanında watch 6 44mm 2 bin tl'ye geliyordu sizce bekleyip karne hediyesi veya babalar gününe özel indirim olur mu? Ve S23 kullanıcılarının yorumlarını merak ediyorum, tavsiye eder misiniz, pili nasıl gidiyor, herhangi bir kronik sorunu var mı?

4 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Galaxy A
S23'ü tavsiye ederim kardeşim bir sorunu olduğunu görmedim babalar gününü beklemen mantıklı olur ozmn daha uyguna gelir ve watch 6 falan verirler şimdiden hayırlı olsun

View solution in context

Solution
meteh4nS23
Active Level 4
Galaxy A
Her şeyi ile mükemmel, şiddetle tavsiye ederim. Teknosaya falan girdiniz mi? Daha 1 ay öncesinde watch 6 1.5k hediyesi ve telefonun kendisi 29k idi. 1 ayda bu kadar değişmemeli.

View solution in context

Solution
CGRZBN
Active Level 10
Galaxy A
Hobor 90 tavsiye ederim. A52S seviyesinde bi cihaz lazım dediğin için söylüyorum. S23'ün de yarı fiyatından daha az..

View solution in context

Solution
meteh4nS23
Active Level 4
Galaxy A
Valla hiç deneme fırsatım olmadı😅 umarım da olmaz. Gözüm gibi bakıyorum. Ama diğer kullanıcılardan sağlam olduğunu duymuştum.

View solution in context

9 Comments
Solution
Galaxy A
S23'ü tavsiye ederim kardeşim bir sorunu olduğunu görmedim babalar gününü beklemen mantıklı olur ozmn daha uyguna gelir ve watch 6 falan verirler şimdiden hayırlı olsun
_FVS_
Active Level 10
Galaxy A
Yorumun için teşekkür ederim.
Solution
meteh4nS23
Active Level 4
Galaxy A
Her şeyi ile mükemmel, şiddetle tavsiye ederim. Teknosaya falan girdiniz mi? Daha 1 ay öncesinde watch 6 1.5k hediyesi ve telefonun kendisi 29k idi. 1 ayda bu kadar değişmemeli.
_FVS_
Active Level 10
Galaxy A
Teknosa'yada baktık 32.500 TL. Telefon sağlam mı? Kardeşim GM 20'sini yataktan düşürmüş, köşesinin üstüne gelince ekran kırıldı. Kardeşim biraz dikkatsizdir de çok düşürür.
0 Likes
Solution
meteh4nS23
Active Level 4
Galaxy A
Valla hiç deneme fırsatım olmadı😅 umarım da olmaz. Gözüm gibi bakıyorum. Ama diğer kullanıcılardan sağlam olduğunu duymuştum.
fatihkuzen
Active Level 7
Galaxy A
S24 ultra en iyisi
0 Likes
Solution
CGRZBN
Active Level 10
Galaxy A
Hobor 90 tavsiye ederim. A52S seviyesinde bi cihaz lazım dediğin için söylüyorum. S23'ün de yarı fiyatından daha az..
_FVS_
Active Level 10
Galaxy A
Honor 90'nı da inceledim ama OIS ve IP olmayınca vazgeçtim.
CGRZBN
Active Level 10
Galaxy A
Bence en önemli eksiği ois ama onu da kamera kalitesiyle kapatıyor bence. Ois daha çok video tarafında lazım ve işimiz video ile ilgili olmadığı sürece kaç tane prof video çekme durumumuz oluyo ki? Bence kendi segmentinin fiyat performans açısından en iyi cihazlarından. Yinede tabi ki karar sizin