cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A52s A73 veya ???

(Topic created on: 08-27-2022 11:53 AM)
490 Views
Comradee
Active Level 7
Options
Galaxy A

Arkadaşlar yeni telefon almak istiyorum 10-12 bin TL bir bütçem var. A52s ve A73 arasında kaldım ama aralarında çok büyük farklar yok A73 kamera ve batarya olarak bir tık daha üstün oda çok büyük bir farkda yok. Video kısmına bakıyorum ikiside 4k 30 FPS yani bu nasıl bir saçmalıktır bari orta segmentin amirali diye iddia ettiğin A73 e  4k 60 FPS verseydin çok saçma farklar var araştırınca hani insan şunu diyor ee bu iki telefonda hemen hemen aynı niye diğerine daha fazla para vereyim ki diyor insan ve sanırım ikisinide almayacağım orta segment cihazların hiç birisi beni tatmin etmedi üstelik A73de  adaptör ve kulaklık bile çıkmıyor  A53ü söylemiyorum bile çöp yani verdiğim paraya yazık olur 

24 Comments
witcherx
Active Level 5
Galaxy A
İnsanları yanlış yönlendirmeyin. S20 FE bu saatten sonra alınmaz. Ekranı çöp.ayrıca 6gb ram var. Ön kamera çöp. Güncelleme 13 son.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ben sizin yorumlarınızı karışmıyorum siz de benim yorumlarıma karışmazsanız sevinirim 🙂
0 Likes
vespasian
Active Level 6
Galaxy A
çok yanlış bi zamanda telefon almaya kalkıyorsun
0 Likes
Comradee
Active Level 7
Galaxy A
Zaten böyle diye diye bekledikçe telefon fiyatları uçtuda uçtu
0 Likes
aordu41
Active Level 7
Galaxy A
S21 en iyi tercih şuan telefon dünyasında fiyat performans olarak s21 zaten. İphone 12 pro dengi ekranı daha iyi s21 in (sosyal medya işinde iphone daha iyi)
0 Likes