cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A52s 5g Dun gelen guncelleme

(Topic created on: 04-26-2023 02:49 PM)
267 Views
ben006
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Birlikte pil de artis oldu onceden 120 hz surekli konum internet aciken 6.10 dk olurdu %1 kala suan %8 sarj 

image

8 Comments
bedriemre
Active Level 1
Galaxy A
Bu süreleri nasıl elde ediyorsunuz ve ayrıca telefonu ne kadardır kullanıyorsunuz?
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
2 sene olacak pil velan deyismedi kisiye gore deyisir kulqnim
bedriemre
Active Level 1
Galaxy A
Ben a73le çok çok daha az süreler alıyorum. Siz özel bir şey yapıyor musunuz kullanımınız nasıl?
Galaxy A
Benimde M52, 9 saate bile çıktığım oluyor bazen. Genelde 7,8 saat arası olur klasik.
0 Likes
bedriemre
Active Level 1
Galaxy A
Ya benim çok az gidiyor 5000 mah olduğu halde inanamıyorum neden böyle 4 civarı gidiyor
0 Likes
Galaxy A
Arkadaşımda A73 var ama şarjından memnun, telefonda bir sorun olma ihtimali var mı? Eğer problemin büyük olduğunu düşünüyorsanız resmi bir teknik servise verebilirsiniz garantisiyle.
0 Likes
bedriemre
Active Level 1
Galaxy A
Daha alalı 1.5 ay oldu. Hatta daha bugün çağrı merkezi ile görüştüm, ayrıca uzaktan smart tutor yardımı ile destek yaptılar fakat hiçbir sorun olmadığını söylediler. Sadece Watch 5 kullanıyorum bu yüzden bluetooth, konum her zaman açık oluyor ayrıca 120hz açık. Fakat yani güç tasarrufu ya da 60hz kullanmam söyleniyor ama destekleniyorsa kullanmak da isterim fakat şarjı 4 saat civarlarında.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
İyi bence