cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A52s 5G den S20 FE G780G geçiş

(Topic created on: 01-14-2023 10:07 AM)
69 Views
EmreS20FE
Active Level 9
Options
Galaxy A

A52s 5G yi 1 yıl kullandım kılıfla kullanmama rağmen arkası değil ama yan çerçevesi hiç hoş olmayan lekeler oluşmuştu tabi ışık ta belli oluyordu yalan söylemeyeyim S20 FE kullanan arkadaşlar ondada böyle bir sorun varmı kılıfla kullanayayaım yada kılıfsız şimdiden teşekürler bu arada a52s ten memnunum babamın telefona ihtiyacı vardı ona verip s20 fe aldım

8 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Herhangi sorun olmuyor kılıf ile soyulma vesaire içiniz rahat olsun leke de olmuyor 👍
RealDtc
Active Level 5
Galaxy A
A52s de çerçeve tasarımı metal görünümlü plâstik olduğu için lekeler oluşması belki normal fakat s20fe de çerçeve tasarımı metal olduğu için bu sorunu yaşamazsın dostum.
oagduk
Active Level 1
Galaxy A
Olan gördüm ben kılıf toz ikilisi arka tarafını parça parça yapmış mavi renk
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba. Öncelikle hayırlı olsun güzel cihaz tercihi yapmışsın.
Seninle aynı model telefonu kullanıyorum Uzun süredir kılıf takılı çok şükür sorun oluşmadı.
Şu anda kullandığım kılıf silikon ve şeffaf.
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
Soyulma yok da arkada kılıfa bağlı izler olabiliyor. Belli belirsiz o da.
tanyolu
Active Level 6
Galaxy A
Aynısı bende yaptım a52s kardeşime verim s20 fe aldım sd olanı hiç **bleep** yok telefonlar arasında neredeyse sadece arka kamerası bir tık daha iyi s20 fe nin ama a52s in şarjı ve ön kamerası net daha iyi
EmreS20FE
Active Level 9
Galaxy A
Aynen a52s ön kamerası daha iyi
Galaxy A
Kullandığın kılıfın ne olduğu önemli.Silikon mu,**bleep** mi,metal izerine **bleep** kaplamalı mı olduğu önemli ki silikon yumuşak olmasına rağmen iz bırakabiliyor diper ikisini hiç önermiyorum zaten cihazı mahvediyor.