cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A52s şarj tutmuyor

(Topic created on: 02-06-2023 03:38 PM)
185 Views
witcherx
Active Level 5
Options
Galaxy A

Merhaba

Bu cihaz adam olmaz. Telefonu %100 yapıyorum. 10 dk sonra kendiliğinden %97 düşüyor kullanmadığım halde şarj yiyor. Kullanırsam 5 dk %95 düşüyor. 5 saat falan alıyorum maksimum ekran süresi. Nasıl bi telefon bu anlayan varmı ?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba. Samsung members> destek> hata raporları> uygun hata seçeneğini bulup tıklayın> çıkan sayfa içerisine cihazınız ile ilgili bütün sorunlarInIzI ayrıntılı bir şekilde yazın> sorununuzun sıklığını seçip hata raporunu gönderin. Yetkililer cihazınızı kontrol ettikten sonra Samsung members uygulaması üzerinden yazılı bir mesaj atarak geri dönüş sağlayıp bilgilendirme yapacaklardır konu hakkında.

View solution in context

8 Comments
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba. Samsung members> destek> hata raporları> uygun hata seçeneğini bulup tıklayın> çıkan sayfa içerisine cihazınız ile ilgili bütün sorunlarInIzI ayrıntılı bir şekilde yazın> sorununuzun sıklığını seçip hata raporunu gönderin. Yetkililer cihazınızı kontrol ettikten sonra Samsung members uygulaması üzerinden yazılı bir mesaj atarak geri dönüş sağlayıp bilgilendirme yapacaklardır konu hakkında.
ForumA52s
Active Level 5
Galaxy A
Kardeşim aynı cihaz bendede var şarjımda bir aorun yok 10 saat ekran rahat görüyorum fakat galaxy store ve play store ye girdiğimde ekranı aşağıya doğru kaydırdığımda sanki yekleye tekleye iniyor gibi kasıyor sa ki sendede aynı durum oluyormu
witcherx
Active Level 5
Galaxy A
10 saat 120hz de imkansız hocam bende tekleme falan olmuyor hiç ama pil pıt pıt düşüyor hiçbişey yapmasamda
ForumA52s
Active Level 5
Galaxy A
Yok 60 hz kullanıyorum 120 değil
witcherx
Active Level 5
Galaxy A
60hz kendiliğinden takılıyor bu cihazda ben 60 kullanamıyorum 60 gerçek 60 değil 30 gibi
ForumA52s
Active Level 5
Galaxy A
Benim sayfamda en son paylaştığım videolu gönderiye bakarmsım 60 hz da seninkide öyle oluyormu
witcherx
Active Level 5
Galaxy A
Oluyormuş bende de böyle denedim gördüm valla bu cihaz sorunlu
0 Likes
ForumA52s
Active Level 5
Galaxy A
Kardeşim benim cihaz değişti ilk kullandığım Samsung a52s cihazımda bu sorun yoktu sadece şarj yeri kusurlu çıktı tüketici hakem heyetine başvurdum değişim yapıldı bu cihaz yeni geldi buda böyle kasıyor resmen Samsungdan soğudum
0 Likes