cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A52s Şarj hızlı bitiyor

(Topic created on: 09-26-2022 01:28 PM)
252 Views
witcherx
Active Level 5
Options
Galaxy A

A52s telefonu sabah %100 de çıkardım hiç bir şey yapmadım telefona da bakmadım öğlende eve geldim telefon %88 e düşmüş nasıl bir şarj yemek bu uyku modu diye bir şey yok heralde telefonda gerçekten bıktım ben bu şarj muhabbetinden 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba witcherx,

Samsung Members uygulaması içerisinden "Destek > Tanılama > Pil Durumu" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, inceleme yapabilmemiz için Samsung Members uygulaması üzerinden hata ile ilgili raporunu ve sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Ekibimiz, cihazınızın durumunu kontrol ederek, uygulama üzerinden size geri dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için, aşağıda bulunan linkteki adımları takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

14 Comments
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Internet veya arka pilanda acik kalan bir uygulama varmi veya canli duvar kagidi onlarda yer sarj
witcherx
Active Level 5
Galaxy A
Yok telefon ve yazılım sorunlu bence
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Sifirladiniz mi bazen sifirlqyinca duzeliyor
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Bende ayni modeli kulqniyom gunu rahat cikariyor
witcherx
Active Level 5
Galaxy A
Neden sıfırlayayım bir çok kez sıfırladım sorun günü çıkarması değil pilinin hızlı bitmesi pili bitecek korkusuyla powerbank taşımak
Hak82
Active Level 5
Galaxy A
Aod açık mıdır acaba ve parlaklığı ne durumda belki aod de animasyon da eklemişsiniz de ya da konum Bluetooth gibi özelliklerde açık kalmış olabilir
witcherx
Active Level 5
Galaxy A
Aod kapalı bluetooth kapalı ve konumda kullandığım zaman açıyorum
houdiny
Active Level 4
Galaxy A
Aynı sorunu yaşayan çok kişi var kardeşim. Sıfırlamak çözüm değil. Ben garantiye göndereceğim eğer o da işe yaramazsa telefonu elimden çıkarmaya bakacağım..
witcherx
Active Level 5
Galaxy A
Ben garantiye gönderemiyorum başka telefonum yok ama göndersemde çözüm olmaz gibi bence bu telefon üretimden sorunlu gibi geliyor bana