cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A52s Şarj hızlı bitiyor

(Topic created on: 09-26-2022 05:58 PM)
62 Views
witcherx
Active Level 5
Options
Galaxy A

A52s telefonu sabah %100 de çıkardım hiç bir şey yapmadım telefona da bakmadım öğlende eve geldim telefon %88 e düşmüş nasıl bir şarj yemek bu uyku modu diye bir şey yok heralde telefonda gerçekten bıktım ben bu şarj muhabbetinden 

14 Comments
houdiny
Active Level 4
Galaxy A
Herkes aynı sorunu yaşamıyor ama çoğunluk yaşıyor bilmiyorum. 3 kez garantiye gönderildiğinde değişim oluyor deniliyor bakalım. Samsung bizimle uğraşıyorsa bizde onunla uğraşacağız
witcherx
Active Level 5
Galaxy A
Bir daha samsunga bulaşmam zaten satılığa koydum telefonu dün. İyi bir takas veya para teklifi gelirse çıkaracağım elimden. Sırf işlemci iyi diye bu topa girip samsung aldım ama memnun etmedi.
houdiny
Active Level 4
Galaxy A
Redmi note 10 pro almak yerine bunu aldım kamerası için.. hata ettim
witcherx
Active Level 5
Galaxy A
Kamerası aman aman iyi değil hocam övenleri anlamak güç.. işte bi şekilde kandırıldık
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba witcherx,

Samsung Members uygulaması içerisinden "Destek > Tanılama > Pil Durumu" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, inceleme yapabilmemiz için Samsung Members uygulaması üzerinden hata ile ilgili raporunu ve sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Ekibimiz, cihazınızın durumunu kontrol ederek, uygulama üzerinden size geri dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için, aşağıda bulunan linkteki adımları takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD