cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A52

(Topic created on: 07-20-2021 01:18 PM)
430 Views
Emreocal
Active Level 2
Options
Galaxy A

Merhaba Yeni A52 aldım çok güzel ama biraz fazla ısınıyor şarj olurken cihaz alev alıo sadece  ben de mi diye baktım epey de birkaç kullanıcı daha yazmış güncelleme gerek şimdiden teşekkürler.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Béşiktaş
Expert Level 2
Galaxy A
Cihaz şarj olurken ısınıyor gibi görünüyor. Bunun sebebi nedir? (Members uygulamasindan alintidir)

Şarj edildiği sırada cihaz ve şarj cihazı ısınabilir. Kablosuz şarj veya hızlı şarj sırasında, cihaza dokunursanız daha sıcak olduğunu hissedebilirsiniz. Bu, cihazın kullanım ömrünü veya performansını ve cihazın normal çalışma aralığını etkilemez. Şarj cihazı, pil çok ısınırsa şarj etmeyi durdurabilir.

Cihaz ısındığında aşağıdakileri yapın:

• Şarj cihazını cihazdan çıkarın ve çalışan tüm uygulamaları kapatın. Cihazın soğumasını bekleyin ve cihazı tekrar şarj etmeye başlayın.

• Cihazın alt bölümünün aşırı ısınması, bağlı USB kablosunun hasarlı olmasından kaynaklanıyor olabilir. Hasarlı USB kablosunu, yeni bir Samsung onaylı kablo ile değiştirin.

• Kablosuz şarj cihazı kullanırken, cihazla kablosuz şarj cihazı arasında metal nesne, mıknatıs ve manyetik şeritli kart gibi yabancı maddeler bulunmamasına dikkat edin.

(İncelenmesi acisindan hata raporu da gönderebilirsin aşırı ısıniyorsa samsung yetkili servisine kontrol ettirmelisin.)

View solution in context

0 Likes
18 Comments
gambıl
Active Level 6
Galaxy A
Yeni aldığın zaman ısınıyor güncellemeleri vesaire yaptıktan sonra bebek gibi olur
0 Likes
Emreocal
Active Level 2
Galaxy A
Yaptım hepsini de alev alıo
gambıl
Active Level 6
Galaxy A
Yeni mi alındı
0 Likes
gambıl
Active Level 6
Galaxy A
Yani 1 gün oncemi bugün mu
0 Likes
Emreocal
Active Level 2
Galaxy A
1 hafta oldu
0 Likes
gambıl
Active Level 6
Galaxy A
Büyük ihtimal islemciden kaynaklıdır exyones serisinden dolayı
0 Likes
gambıl
Active Level 6
Galaxy A
Sorun şundan dolayı chipset snapdragon 720g olduğundan en fazla 4gb Ram destekliyor 8 gb Ram desteklemiyor buda ısınmasına yol açıyor
0 Likes
Emreocal
Active Level 2
Galaxy A
Peki nolcak sorun olur mu
0 Likes
gambıl
Active Level 6
Galaxy A
Sorun olacağını pek sanmıyorum ama Rahatsız oluyorsan teknik servise götür benim tabletde aldıktan 2 gün boyunca ısındı sonra geçti
0 Likes