cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A52

(Topic created on: 06-02-2022 10:09 AM)
153 Views
fatihkuzen
Active Level 7
Options
Galaxy A

Bu güne kadarki kullanmaktan en keyif aldığım fiyatiyla da makul (3990 seviyesindeyken almıştım)üzmeyen bir model olan galaxy a52 için memnuniyetimi belirtmek istedim.  Ayrica cekinerek yaptigim android 12 guncellemesi 4.1 sürümü ilede hiç bir sorun yaşamadım.  Bazı yazilim sorunlari oldu onlarda düzeldi zaman icinde bu bakimdanda destek alabilmek çok iyi bir deneyim oldu. Bunca memnuniyetin ardindan özellikle belirtmek isterim. Samsung müzik çalar uygulamasi yapmasin. Üç kuruş versin bilen birilerine yaptirsin.

2 Comments
narcosis
Expert Level 5
Galaxy A
Neden mesela muzik programindaki beğenmediğiniz şey nedir?
fatihkuzen
Active Level 7
Galaxy A
Müzik programi sürekli müzik dosyası arıyor. Klasör ekleme değilde bulduğu klasörleri silme şeklinde dosyalara müdahale ediliyor. Bu bakimdan muzik olmayan dosyalar sürekli sarkilara katılıyor. Örnek bir ses kaydı , birinden gelen bir ses dosyası , istemsiz olarak katılıyor. Sayi çok olduğunda bununla başa çıkmak imkansiz .Uygulamayi kaldırdım zaten. Klasör kaldırsan bile o klasöre katılan yeni bir dosya vs olduğunda hem klasör görünmüyor hemde dosya artık listeden kalkmıyor. Silmek işe yaramaz çünkü dosya tamamen siliniyor. Tek yol çalma listesi yapıp ondan dinlemek.
0 Likes