cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A52

(Topic created on: 07-01-2022 07:12 AM)
344 Views
ilhan006
Active Level 3
Options
Galaxy A

image

Cebimde sürekli kendi kendine açılıp şifre giriyor ve telefon kitleniyor açılması için süreyi bekliyorum hep baska bir ayarı varmi bunun 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Galaxy A
Merhaba

Aynı sorun, diğer A20 model telefonumda da çok yaşanırdı efendim. Çözümü şöyle:

Ayarlar>Gelişmiş özellikler>Hareketler ve işaretler>"Ekranı açmak için çift dokunun (Çift dokunduğunuzda ekranı açar)" özelliğini pasifleştiriniz.

Telefonumuz cepteyken hareket esnasında ekrana çift dokunuluyor, ardından ekran açılıyor ve yine hareket sonucu şifre giriliyor. Bu durum da yanlış şifre girilmesine ve telefonun kitlenmesine neden oluyor.

Teşekkürler, iyi günler dilerimScreenshot_20220701-093444_Settings.jpg

View solution in context

5 Comments
Galaxy A
Yanlışlıkla koruma açık ise olmaması lazım başka bir çözüm de şu an için yok anca 3 parti uygulama çözüm olur o da kendi tercihiniz yanlışlıkla koruma bazen hata verebiliyor hata raporu gönderiniz bu durum birçok cihazda mevcut
0 Likes
ilhan006
Active Level 3
Galaxy A
Hata raporu gönderdim bekliyorum.
0 Likes
Solution
Galaxy A
Merhaba

Aynı sorun, diğer A20 model telefonumda da çok yaşanırdı efendim. Çözümü şöyle:

Ayarlar>Gelişmiş özellikler>Hareketler ve işaretler>"Ekranı açmak için çift dokunun (Çift dokunduğunuzda ekranı açar)" özelliğini pasifleştiriniz.

Telefonumuz cepteyken hareket esnasında ekrana çift dokunuluyor, ardından ekran açılıyor ve yine hareket sonucu şifre giriliyor. Bu durum da yanlış şifre girilmesine ve telefonun kitlenmesine neden oluyor.

Teşekkürler, iyi günler dilerimScreenshot_20220701-093444_Settings.jpg
ilhan006
Active Level 3
Galaxy A
Ekrana çift tıklayıp açıp kapatma özelliği çok güzel ve sürekli kullanıyorum ama dediğin gibi mecbur kapatacağım artık
0 Likes
ilhan006
Active Level 3
Galaxy A
Teşekkür ederim