cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A52

(Topic created on: 04-06-2022 12:21 PM)
112 Views
gkhnnA53_5G
Active Level 6
Options
Galaxy A

image

Yapılan 4.1 güncellemesi ile renk paleti görünümü değişti fakat aynı olan iki renk paleti var. Böyle saçmalık var mı guncelme yapılınca eksik olani tamamlamak ama samsung tam tersini yapıyor. Olanı da eksik yapıyor. 
7 Comments
faruk07
Active Level 7
Galaxy A
Theme park var?
gkhnnA53_5G
Active Level 6
Galaxy A
Var biliyorum ama orjinali varken sorun o değil bı güncelleme yapılıyor olanı da eksiltiyor
faruk07
Active Level 7
Galaxy A
Bu arada aynisindan 2tane gosterme durumu yokmuş.(size öyle denk gelmiş) Bende(a52) sonuncuyu farklı gosteriyor. Siz de farklı bi duvar kagıdı kullanmayi deneyebilirsiniz.Screenshot_20220406-121051_Wallpaper and style.jpg
gkhnnA53_5G
Active Level 6
Galaxy A
Sizin karanlik modu açık ondan olabilir
faruk07
Active Level 7
Galaxy A
Yok valla, gece modunu da kapattım yine sonuncusunda(hepsinde) farklı renkler görüyorum.🤷
gkhnnA53_5G
Active Level 6
Galaxy A
Mesala yapıldı ama nden 2 tane aynı rengi yapıyorsun daha değişik olabilir veya 5 tane daha eklenebilir
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba gkhnnA50A51A52,

İncelememiz için görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes