cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A52 sorun

(Topic created on: 01-01-2023 11:42 AM)
89 Views
Havva45
Active Level 4
Options
Galaxy A

Arkadaşlar Merhaba, telefonum bir haftadır sürekli depolama hatası vermeye başladı, -1b mevcut yaziyor, ekran görüntüsü dahi almıyor, bazı fotoğraflarım kaybolmuş, yeniden başlatinca düzeliyor sonra yine aynı oluyor, tüm oturumlarım kapatılmış görünüyor, telefona ilk defa apk yüklemiştim acaba ondan olabilir mi, veya neden olabilir ekran görüntüsü dahi alamıyorum?

9 Comments
Solution
Galaxy A
Muhtemelen apk yüklediğin uygulamada sorun var,istersen onu kaldır ama tavsiyem tamamen bir format atman çünkü parçaları veya arka planda habersiz yaptığı yüklemeler hala sisteminde çalışır halde kalabilir
Havva45
Active Level 4
Galaxy A
Merhaba, tesekkur ederim öncelikle, yüklediğim uygulamanın ismi inat box TV, şuan benim depolamam tamamen boş görünüyor yani tüm verilerim kayıp, ama aynı zamanda sürekli depolama alanı tükeniyor uyarısı veriyor, telefonu yeniden başlatınca düzeliyor sonra eski haline dönüyor ve ekran görüntüsü almama da izin vermiyor, uygulamalar çalışmıyor, acaba uygulama verilerimi de ele geçirmiş midir fotoğraf vs. falan, bir de bunları nasıl kurtarabiliriz?
Galaxy A
Bu uygulamayı ben yıllardır kullanıyorum acaba orijinal sitesinden değil de rastgele bir yerden mi indirdiniz?,depolama alanını ayarlardan kontrol edermisiniz ne için kullanılıyor
Havva45
Active Level 4
Galaxy A
ekran görüntüsü bile atamıyorum
Galaxy A
Cihaz bakım ve ardından depolama yazam yere tıklarsanız çıkar, ayrıca rica ederim
Havva45
Active Level 4
Galaxy A
yapıyorum depolama alanım bomboş görünüyor, normalde kullanıyordum uygulamayı, hata verdi bende silip tekrar yükledim orijinal sitesinden, ondan sonra mi oldu emin değilim ama
Solution
Galaxy A
Bence çare format atmak,5 dk sürmez atın gitsin
Solution
mucahitkosar
Active Level 5
Galaxy A
Format atin cihaz a virus bulasmis muhtemelen
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba HavvaKsm,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes