cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A52 reset atma sorunu

(Topic created on: 11-02-2023 07:39 PM)
276 Views
kafkas2023
Active Level 1
Options
Galaxy A

Telefona 2,5 yıl boyunca çok dikkatli baktım ne darbe nede herhangi bir su damlattım . Ve çok dikkatli kullandım . Dün hiç bir sebep yokken reset atmaya başladı . Herhangi bir zamanda reset atıyor . Reset attığı zaman arka arkaya reset atıyor . Bu seferde kendim elle güç tuş ve ses tuşu ile reset atıyorum normal açılıyor . Herhangi bir zamanda Herhangi bir yere tıkladığımda zaman hemen donuyor ve reset atıyor . Mesela bu yazıyı yazarken daha önce burda bile reset attı . Video acıyorum arka planda uzun süre reset atmadı . Ama Chrome veya PlayStation tıkladığımda zaman donuyor ve reset atıyor. Önce normal sonra Hard format attım . Sorun yine aynı . Samsung A52 ile ilgili aynı sorunu yaşayan var mı ? pil le alakalımı desem tıklama ile reset atma pille alakalı olabilir mi ? 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Galaxy A
Normal fabrika ayarı dışındaki yöntemleri kullanma.Fabrika ayarından sonrada sorun devam ediyorsa teknik servise götür,temassızlık ya da şase(istenmeyen temas) durumu olabilir.

View solution in context

11 Comments
Solution
Galaxy A
Normal fabrika ayarı dışındaki yöntemleri kullanma.Fabrika ayarından sonrada sorun devam ediyorsa teknik servise götür,temassızlık ya da şase(istenmeyen temas) durumu olabilir.
Galaxy A
Tmm
0 Likes
kafkas2023
Active Level 1
Galaxy A
Fabrika ayarlarını denedim . İşe yaramadı . Bu yüzden diğer yolu denedim . Zaten durduk yere oldu . Mesela Google herhangi bir linke tıklıyorum belki 15 veya 20.ci farklı bir linke tıklayınca aniden donuyor ve reset atıyor aynı şekilde yazı yazarken veya play store da bir şey indirirken . Formatta önce mobil legen de oynardım. Oyun içindede reset attı. Ama YouTube arkaplanda video açtım. Ve şarjın bitmesini veya reset atmasini bekledim . Reset atmadı bir kaç saat sonra az şarjı vardı ve tamamen bitti . Belki şarjı tamamen bitirmek gerekiyordur dedim şarj kalibresiymiş . Şarj 100 oldu açıldı yine aynı .
Galaxy A
Tamam işte ekran bağlantın temas etmemesi gereken bir yer ile temas ettiği için ekranda işlem yaparken akım oluşuyır ve resetleniyor cihaz.Hiç bekletme götür teknik servise.
kafkas2023
Active Level 1
Galaxy A
Anladım mantıklı geldi . Umarım bu şekildedir. Yanıt için teşekkür ederim .
Galaxy A
Rica ederim,sorun çözüldüyse ne mutlu işaretlersen.
Frk12
Expert Level 2
Galaxy A
En iyisi servise ver onlar baksın bir m12 note 4 adlı kullanıcıya katılıyorum
kafkas2023
Active Level 1
Galaxy A
Hayır yani durduk yere neden olur . Bir kaç farklı forumdada başına aynı şey geleni okudum . Aynı şekilde 2,5 yıl sonra aynı reset atma ve donma başlamış . Yanıtlar için teşekkür ederim .
kagany
Active Level 1
Galaxy A
Knk başta donup sonra kendiliğinden mi reset atiyor
0 Likes