cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A52 pil durumu

(Topic created on: 04-13-2022 04:44 PM)
354 Views
Gulnurk
Active Level 2
Options
Galaxy A
Merhaba. Cihazım 1 aylık, güç tasarrufu ve adaptif parlaklık ile kullanmama rağmen pil durumu bu şekilde bence çok az gidiyor. Herkesin bu şekilde mi? A52 kullanıcıları bakabilir mi ?
image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gulnurk
Active Level 2
Galaxy A
Bana fabrika ayarlarına dondurmem tavsiye edildi. Dondurdum ve şarj ettim şuan yüzde yüz. Bakalım düzelecek mi umarım düzelir , sizinde aklınızda olsun.

View solution in context

0 Likes
8 Comments
Galaxy A
Cok az gidiyor benim 90 hzde 7 8 saat gidiyor
OğuzA52
Active Level 9
Galaxy A
90hz'de 9-10 saat alıyorum bence bi servise baktırın.
Gulnurk
Active Level 2
Galaxy A
Sorun var değil mi ? Hızlı şarj özelliğini kapatmanın yada maksimum yüzde 85 şarj etmenin bir faydasını görür müyüm?
OğuzA52
Active Level 9
Galaxy A
Faydası olmaz.
Gulnurk
Active Level 2
Galaxy A
Fabrika ayarlarına dönmem tavsiye edilmiş bunu da deneyeyim :(
Galaxy A
Aynı sorun bende de var cihaz aynı. Wi-fi bağlı normal kullanımda 5 saati geçmiyor. Sadece video izleyerek 7 saate zar zor çıkıyor. Teknosadan alınma cihaz. 6 ay oldu yaklaşık.
Solution
Gulnurk
Active Level 2
Galaxy A
Bana fabrika ayarlarına dondurmem tavsiye edildi. Dondurdum ve şarj ettim şuan yüzde yüz. Bakalım düzelecek mi umarım düzelir , sizinde aklınızda olsun.
0 Likes
Gulnurk
Active Level 2
Galaxy A
Merhaba Mustafa Bey uzun uzun yazmışsınız teşekkür ederim. Ancak 85te sınırlaması kullanmıyorum, kullansam faydasını görür müyüm diye sormuştum o kısım yanlış anlaşılmış sanırım. 100 e kadar sarj edip 15te şarja takıyorum. Sıfırlama tavsiyesini samsung ekibinden aldim o sebeple denedim ve ilk sarj dolumunu gerçekleştirdim.umarım çözüm olur yardımlarınız için tekrar teşekkürler.
0 Likes