cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A52 nem uyarisi degisim

(Topic created on: 10-28-2022 09:59 PM)
109 Views
tekyıldız3450
Expert Level 1
Options
Galaxy A

image

Merhaba arkadaslar cihazimi 02.10.2021 de aldim 7 8 kez servise giti nem uyarisi yuzunden ve 7 kez parca degisimi yapildi degisim istedim 3 kez red edildi ve tuketici hakem heyetine basvurdum ve kazandim 13.07.2022 de samsung servisine cihazi teslim ettim ve 27.07.2022 de yeni cihazim verildi degisimi yapildi yaklasik 2 3 aydir kullaniyorum ama bu cihazdada kendi kendine nem uyarisi veriyor ve buda canimi cok sıkıyor ve elimde videosu resimleri mevcut tuketici hakem heyetine versem tekrar baska bi cihaz ile degisim yapilir mi lutfen yardim edecek yol gosterecek arkadaslar bi yol göstersin Not hemen hemen hergun kendiliginden bazen gunde 2 3 kez veriyor bazen 1 defa bu uyariyi veriyor suya toza katmadigim halde simdiden teşekurler yorumlariniz icin 

image

image

25 Comments
Galaxy A
Dogrudur gördum ama zaten kronik bu yonden cunku degisen cihazim 7 sefer servise giti nem uyarisi yuzunden ve 7 kez parca degisti en son tuketicu hakem heyetine verdim kazandim yeni a52 verdiler bundada ayni sorun bence yazilimsal degil kronik soeunlu
Galaxy A
Sen banyoda falan mı yaşıyorsun... 🤣😂😂
Galaxy A
Yok
Galaxy A
Bu arada Servis belgesinde telefondan adrese kadar bir sürü özel bilgi var. Bence paylaşmayın burada
Galaxy A
Tesekurler duzeltiyorum
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba tekyıldız,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​