cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A52 kasma sorunu

(Topic created on: 01-30-2022 09:50 PM)
2242 Views
Alperenç
Active Level 4
Options
Galaxy A

Arkadaşlar telefonu 12 ye günceledikkten sonra kasma başladı bir çözümü varmi bilgisi olan varmi yada genel mi bu sorun

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Dark_Side
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim. Büyük güncellemeler sonrası bu gibi durumlar normaldir. Eğer bu durum sizi çok olumsuz etkiliyorsa telefonu fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz. Zamanla hem işletim sistemi hem programlar optimizasyon sağlayacaktır. Biraz sabredelim😊

View solution in context

Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A
Merhaba a5258,

Güncelleme sonrası cihazınızda yaşanan sorunları incelememiz için, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

9 Comments
Solution
Dark_Side
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim. Büyük güncellemeler sonrası bu gibi durumlar normaldir. Eğer bu durum sizi çok olumsuz etkiliyorsa telefonu fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz. Zamanla hem işletim sistemi hem programlar optimizasyon sağlayacaktır. Biraz sabredelim😊
Alperenç
Active Level 4
Galaxy A
Eyvallah kardeşim haklısın
Dark_Side
Expert Level 5
Galaxy A
Rica ederim kardeşim ne demek 😊
tolgaS20FE
Expert Level 1
Galaxy A
Benim bildiğim telefon güncellendiği zaman telefon 2,3 gün sonra kendine geliyormuş
Alperenç
Active Level 4
Galaxy A
Bana da öyle geliyor kardeşim ilk baştaki gibi donmuyor düzeliyor gibi
NapaanBeaaa
Active Level 9
Galaxy A
Benimkimde kasma yok. Hatta çok optimize. Bilmiyorum pek bişey yüklü değil belki ondandır
Alperenç
Active Level 4
Galaxy A
Bende her şey yüklü kanka ondan oluyor kesin bazı uygulamaların kasmalari düzeldi bile
0 Likes
mucahitkosar
Active Level 5
Galaxy A
Uyku derin uyku moduna alin **bleep** bildirim falan olmayanlari cihaz rahatlar
0 Likes
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A
Merhaba a5258,

Güncelleme sonrası cihazınızda yaşanan sorunları incelememiz için, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​