cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A52 kasım güncelleme

(Topic created on: 11-24-2021 05:40 PM)
98 Views
A52nazifa
Active Level 3
Options
Galaxy A

Kasım güncellemesinden sonra akıcılık kazandı ama pil sanki daha çabuk bitiyor , aynı durumda olan var mı ?

6 Comments
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba
Durumun incelenmesi için hata raporu gönderin uygulamalar ekranına Gelin
Samsung menbırs uygulamasını bulun tıklayıp girin altta yer alan yardım Alın Yazısı seçeneğini tıklayın çıkan sayfa içerisinden hata raporları yazı seçeneğini tıklayın çıkan sayfa içerisinden cihazınıza uygun hata seçeneğini bulun ve tıklayın uygun hata seçeneğini Bulamazsanız Diğer hata seçeneğine tıklayın cihazınız için uygun hata seçeneğini bulup tıkladıktan sonra çıkan sayfa içerisine bütün soru ve sorunlarınızı detaylı bir şekilde yazın önemli ayrıntılar ekleyin kişisel Bilgilerinizi girmeyeyim
Sistem kayıt verileri gönder yazan Bu yazı seçeneğini mutlaka açık halde tutun sorunun sıklığını seçin ve hata raporunu gönderin arka planda kayıt oluşturulurken
Samsung menbırs uygulamasını kapatmayın ve uygulamadan çıkmayın rapor tamamen gönderilene kadar uygulama içerisinde birkaç dakika bekleyin yetkililer cihazınızı inceledikten sonra sizlere mümkün olan en kısa zaman içerisinde Samsung members uygulaması üzerinden bir geri dönüş sağlayacaklardır hata raporu göndererek cihazınızdaki yazılımsal hataların çözülmesine yardımcı olursunuz ve gelecek yazılım güncellemesi ile de hataların düzeltilmesi oluşur
A52nazifa
Active Level 3
Galaxy A
Teşekkür ederim
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Ne demek önemli değil
Dark_Side
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim. Telefon akıcı oldu bir nebze. Batarya da iyi gibi önceki duruma göre..
Aykut
Expert Level 5
Galaxy A
Akicilik ve batarya konusunda iyi optimize etmişler ama kamera konusunda bir nebze kasma var. Kamerayı sıfırladım ama düzelmedi. Sonra ki güncellemeyi bekliyorum.
Denizzx
Active Level 7
Galaxy A
Var mı sıkıntı yaşayan başka ona göre güncelleyeceğim 😂