cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A52 kamera sorunu

(Topic created on: 07-04-2022 06:25 PM)
338 Views
Acrfurkann
Active Level 6
Options
Galaxy A

Arkadaşlar a52 cihazımda güncellemeden sonra ön kamerada sadece 32mp de fotoğrafı çektikten sonra galeriye siyah olarak düsüyor nedeni ne olabilir güncellemeden  önce bu sorun yoktu.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Galaxy A
Merhaba

İlk çözüm olarak Kamera uygulamasının verilerini silmeyi deneyebilirsiniz.

Kamera uygulamasının verilerini silmek için; "Ayarlar>Uygulamalar>Kamera>Depolama>Veriyi sil" seçeneğine tıklayın.

Sorun çözülmezse Samsung Members>Destek>Geri bildirim gönder kısmından "Hata Raporu" göndermenizi öneririm. Yazılımsal olarak yetkili kişiler tarafından detaylıca incelenip size birkaç gün içinde dönüş sağlayacaklardır.

Gelen cevaba göre yapılması gerekenleri yaparsınız.

Sorununuz hâlâ çözülmediyse verilerini yedekleyerek (güncellemeden sonra kaynaklandığını cihazınızı dile getirdiğiniz için) sıfırlayabilirsiniz. Sıfırlama işlemi sorununuzu "belki" çözer.

Tabii basit bir sorun değilse eğer, telefonunuzu donanımsal olarak kontrol edilmesi amacıyla Garanti Belgesi ile Samsung Yetkili Servis'ine verebilirsiniz.

Çevrenizdeki Samsung Yetkili Servisler'ini bulabilmek için linki inceleyebilirsiniz:

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Ama efendim, şunu da ekleyeyim; Gelecek olan düzeltme güncellemeleriyle sorunlarınızın büyük bir çoğu çözülür. Yazılım Güncellemelerini de bekleyebilirsiniz isterseniz ama yine de detaylı cevap için Hata Raporu seçeneğini deneyin.

Teşekkürler, iyi günler dilerim

View solution in context

7 Comments
Solution
Galaxy A
Merhaba

İlk çözüm olarak Kamera uygulamasının verilerini silmeyi deneyebilirsiniz.

Kamera uygulamasının verilerini silmek için; "Ayarlar>Uygulamalar>Kamera>Depolama>Veriyi sil" seçeneğine tıklayın.

Sorun çözülmezse Samsung Members>Destek>Geri bildirim gönder kısmından "Hata Raporu" göndermenizi öneririm. Yazılımsal olarak yetkili kişiler tarafından detaylıca incelenip size birkaç gün içinde dönüş sağlayacaklardır.

Gelen cevaba göre yapılması gerekenleri yaparsınız.

Sorununuz hâlâ çözülmediyse verilerini yedekleyerek (güncellemeden sonra kaynaklandığını cihazınızı dile getirdiğiniz için) sıfırlayabilirsiniz. Sıfırlama işlemi sorununuzu "belki" çözer.

Tabii basit bir sorun değilse eğer, telefonunuzu donanımsal olarak kontrol edilmesi amacıyla Garanti Belgesi ile Samsung Yetkili Servis'ine verebilirsiniz.

Çevrenizdeki Samsung Yetkili Servisler'ini bulabilmek için linki inceleyebilirsiniz:

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Ama efendim, şunu da ekleyeyim; Gelecek olan düzeltme güncellemeleriyle sorunlarınızın büyük bir çoğu çözülür. Yazılım Güncellemelerini de bekleyebilirsiniz isterseniz ama yine de detaylı cevap için Hata Raporu seçeneğini deneyin.

Teşekkürler, iyi günler dilerim
Acrfurkann
Active Level 6
Galaxy A
kamera verilerini sildim ama cözüm olmadı. Sıfırlamayı dusunuyorum. Teşekkür ederim
OğuzA52
Active Level 9
Galaxy A
Güncellemeden sonra olsa benimde bozulurdu bende öyle bir sorun yok güncellemeniz eksik veya yanlış inmiş olabilir
Acrfurkann
Active Level 6
Galaxy A
Ön kamerada normalde bir şey yok nedense 32mp alınca simsiyah çekiyor anlamadım
OğuzA52
Active Level 9
Galaxy A
Sıfırla bakalım bi
UserEdited175
Active Level 7
Galaxy A
Ben de böyle bir sorun yok