cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A52 hata

(Topic created on: 06-26-2022 11:53 PM)
578 Views
tekyıldız3450
Expert Level 1
Options
Galaxy A

A52 kulaniyorum günceleme geldi yaptim one UI telefon bu sekilde kaldi yeniden baslatim olmadi  ses power tusuna basip zorla yeniden baslatim oda fayda etmedi sifirliyamiyorumda hicbir yere giremiyorum yardim edin sadece panel tek calisiyor ordan ayarlara girincede yine bu hatayi veriyor 

image

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
narcosis
Expert Level 5
Galaxy A
hard reset at.. ttel kapa komple sonra telin ses yükseltme ve güc tuşu yani acma kapama tuşuna ayni anda bas sonra android robotu gelince iki tuşuda birak orada factory reset şıkkı var ona gel bas bir iki kez isterse tekrar factory resete gel güç dugmesine bas hard reset bu.. bütün verilerin silinir haberin olsun

View solution in context

Solution
salihz
Expert Level 1
Galaxy A
Hayır telefon üzerinden yapacaksın. Ama istersen önce güç tuşuna ekran kapanana kadar basılı tut. Sonra kapandıktan sonra tekrar aç belki düzelir. Ama hard reset atmak için cihazı komple kapattıktan sonra güç tuşu ve ses kısma tuşuna basılı tutarak ekranın açılmasını bekle (ekran açılınca tuşları bırakabilirsin) Birkaç saniye sonra önüne bir menü gelecek. Ordan ses kısma ve ses artırma tuşları ile beraber wipe data facotry reset kısmına gelip güç tuşuna bas. Sonra gelen ekrandan yes seçeneğine gelip tekrar güç tuşuna tıkla. Sonra işlem bittikten ve aynı menüye döndükten sonra en üstteki seçeneğe gelip güç tuşuna basıyosunuz işlem tamamdır. :)

View solution in context

16 Comments
salihz
Expert Level 1
Galaxy A
Hard reset at istersen
Galaxy A
Onu nasil yapacam bilgisayar yok bende
Solution
salihz
Expert Level 1
Galaxy A
Hayır telefon üzerinden yapacaksın. Ama istersen önce güç tuşuna ekran kapanana kadar basılı tut. Sonra kapandıktan sonra tekrar aç belki düzelir. Ama hard reset atmak için cihazı komple kapattıktan sonra güç tuşu ve ses kısma tuşuna basılı tutarak ekranın açılmasını bekle (ekran açılınca tuşları bırakabilirsin) Birkaç saniye sonra önüne bir menü gelecek. Ordan ses kısma ve ses artırma tuşları ile beraber wipe data facotry reset kısmına gelip güç tuşuna bas. Sonra gelen ekrandan yes seçeneğine gelip tekrar güç tuşuna tıkla. Sonra işlem bittikten ve aynı menüye döndükten sonra en üstteki seçeneğe gelip güç tuşuna basıyosunuz işlem tamamdır. :)
Galaxy A
Teşekurler oldu
salihz
Expert Level 1
Galaxy A
Rica ederim 😊
dkksks
Active Level 4
Galaxy A
Aga bilgileri alsaydı
narcosis
Expert Level 5
Galaxy A
ana ekran güncellemesi mi geldi ?
Galaxy A
Evet galaxy storeden gunceledim sonra bu sekil kaldi halende durum ayni etti 10 kezdir yeniden baslatiyorum sonuc ayni
Solution
narcosis
Expert Level 5
Galaxy A
hard reset at.. ttel kapa komple sonra telin ses yükseltme ve güc tuşu yani acma kapama tuşuna ayni anda bas sonra android robotu gelince iki tuşuda birak orada factory reset şıkkı var ona gel bas bir iki kez isterse tekrar factory resete gel güç dugmesine bas hard reset bu.. bütün verilerin silinir haberin olsun