cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A52 garanti sorunu

(Topic created on: 03-10-2023 09:51 PM)
277 Views
TRDEN1ZTR
Active Level 3
Options
Galaxy A

A52 telefonumu amoled yanığı ısınma ve arka kapak açılma sorunundan dolayı garantiye yolladım. BDH iletişim servisi cihazın ekranında yamukluk olduğunuve şarj soketinin arızalı olduğunu söyleyip 1832 tl ücret çıkardılar. Biz ise bu ücreti ödeyemeyeceğimizi söyledik ve cihazın onarılmasını istemedik. Bugün telefonum elime ulaştı ve ne göreyim. Çalışan telefonumun ekranı açılmıyor. Ses var görüntü yok. Şarj olma sesi vs. Geliyor ancak ekran açılmıyor. Ben telefonumu bozun diye servise yollamadım. Garanti servisi cihazın içini açmadıklarını söylediler. Peki benimçalışan telefonum neden şimdi ekranı açılmıyor, nereye şikayet edebilirim ve ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz. Çalışan telefonum durduk yere bozuldu servis yüzünden

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba TRDEN1ZTR,

15.03.2023 tarihinde aranarak tarafınıza bilgi verilmiştir. Samsung ürünleri ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar ya da aklınıza takılan sorular için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize ulaşıp, çevrimiçi kanallarımız aracılığıyla yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/contact/#onlinesupport

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
8 Comments
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Baska bir servise verin ciyazi
0 Likes
TRDEN1ZTR
Active Level 3
Galaxy A
Samsung garantisi bu servise yolluyor
0 Likes
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Him baska servis varmi 1 servis mi var sizin orda samsung musteri hizmetlerini arayin durumu anlatin baska sehire gonderi numarasi isteyin
0 Likes
TRDEN1ZTR
Active Level 3
Galaxy A
Bizim orda samsung müşteri hizmetleri yok kargo ile ankaraya gidiyor telefon
0 Likes
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
3 tane var merak etim basari magzayi isteyin kizilayda
0 Likes
Galaxy A
tüketici hakem heyetine basvur ve şikayet et.
Reef_
Active Level 5
Galaxy A
Tüketici hakem heyetine başvurun göndermeden önce telefonun resmini vs çektiyseniz süreç sizin için daha hızlı işleyecektir.
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba TRDEN1ZTR,

15.03.2023 tarihinde aranarak tarafınıza bilgi verilmiştir. Samsung ürünleri ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar ya da aklınıza takılan sorular için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize ulaşıp, çevrimiçi kanallarımız aracılığıyla yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/contact/#onlinesupport

Teşekkürler.

MOD

0 Likes