cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A52 gündelik hayatta takılma ve kasma sorunu.

(Topic created on: 05-08-2022 09:36 PM)
172 Views
svcin06
Active Level 1
Options
Galaxy A

Cihaz 5 aylık ve özenle kullandığım cihaz. Son 1 aydır takılma sorunları yaşıyorum. 90 hz de bile kullanırken gündelik yaşamda, takılmalar ara ara kasma sorunları var. Özellikle 60 fps video çekerken çok takıliyor haliyle video berbat bi hale geliyor. Lütfen yardım edin. Ve cihazımda oyun bile yüklü değil. Buna rağmen nasıl kasıp takılabiliyor ???

11 Comments
Galaxy A
A11 de aynı
0 Likes
GürkanA21s
Expert Level 1
Galaxy A
A21s sıfır takılma donma hele pubg akıyor 😀
0 Likes
svcin06
Active Level 1
Galaxy A
Pubg oynicak kadar hayatsız bi insan değilim agam
0 Likes
GürkanA21s
Expert Level 1
Galaxy A
Örnek olarak dedim gardaş
0 Likes
KULLANICI324
Active Level 9
Galaxy A
Benim a03s 4gb Ram modeli olan var hiç kasma yok çok oyun oynuyorum pil sağlığında birşey yok şarjda oynamıyorum ve oyunlarda 60fps demekki sende var sıkıntı
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Selamünaleyküm iyi akşamlar merhaba.
Ayarlar kısmından yazılım güncellemesi kısmından cihaz yazılımını en son sürüme kadar güncelleyin yazılımınız güncel olduğu halinde bu sorunu yaşıyorsanız verileri yedekleyip fabrika ayarlarına sıfırlamanız gerekir cihazı sıfırlama işlemi yapmanıza rağmen Sorun devam ederse garanti belgesi ile birlikte detaylı kontrol edilmesi için Samsung yetkili servis merkezine teslim etmesi gerekir Ayrıca servis işlemleri hakkında ayrıntılı bilgi öğrenmek için Samsung Müşteri hizmetlerini aramanız gerekir. 444 77 11
0 Likes
svcin06
Active Level 1
Galaxy A
Aleyküm selam, çok teşekkür ederim..
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ne demek önemli değil.
0 Likes
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Güç tasarrufu modunu kullanıyorsanız,
cihaz güç tasarrufu modundayken, daha az pil tüketmek adına, tam performans sağlamayabilir. Cihaz Bakımı bölümünden de, belirli aralıklarla sistem optimizasyonlarını yapın. Ayrıca cihazınızı günde bir defa yeniden başlatarak kontrol etmenizi tavsiye ederim. İsterseniz cihaz bakımından 'Otomatik yeniden başlatma' ayarlayabilirsiniz.

Bazı 3. parti uygulamalar, cihazınızda donmalara neden olabilir. Uzun süredir kullanmadığınız uygulamaları kaldırabilirsiniz. Son olarak SD kart kullanıyorsanız, SD kartınızın okuma ve yazma hızı, cihaz ile uyum sağlamadığında, cihazda donmalar meydana gelebilir. Cihazınızdan SD kartınızı çıkartarak kontrol edin.
0 Likes