cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A52 güncelleme

(Topic created on: 02-11-2024 11:08 AM)
353 Views
A130BEK
Active Level 1
Options
Galaxy A
Bu cihaz için android 14 güncellemesi gelmeyecek galiba 
10 Comments
Tolgaa94
Active Level 6
Galaxy A
Güncelmiyiz e bakın
0 Likes
A130BEK
Active Level 1
Galaxy A
Orda tarih sürekki erteleniyor önce aralık sonra ocak sonra şubat
Tolgaa94
Active Level 6
Galaxy A
Bu ay gelecektir
pinkpanther46
Active Level 7
Galaxy A
Hocam boş bir site niye herkes önerip duruyor ki?
0 Likes
A50_5G
Active Level 1
Galaxy A
Samsunga ait diye
0 Likes
pinkpanther46
Active Level 7
Galaxy A
Kafadan tarih veriyorlar güncelleme gelmeyince erteleme tarihi veriyor 😅 basit işlevsiz
A50_5G
Active Level 1
Galaxy A
Katılıyorum ama işte forumda %80 lik bölümü Samsung a taptığı için siteye güveniyor
fatihkuzen
Active Level 7
Galaxy A
A52 için bu kalıcı son güncelleme (vazgeçilmez ise) olacak. Önceki android surumleri ise bir yıl duracak olan suresi az guncellemeler. Dolayisi ile olası sorunlar için problem etmeye gerek yoktu. Bu yüzden bu guncelleme gelecekse aceleye gerek olmamalı. Çünkü yeni bir güncelleme gelmeyecek ve olası kronik sorunlar düzelmeyecek. Aceleye gerek yok . Ben verileceğini düşünüyorum. Zaten 13 ile 14 arasında çok büyük de bir f*a*r*k* yok.
0 Likes
IBarış
Active Level 7
Galaxy A
A serisi her zaman geç güncelleme almıştır çünkü giriş seviyesi cihazlar hepsi, en kötü Nisan ayına kadar güncellemeyi alır. Güncelmiyiz sitesindeki tarihler geliştirme aşamalarına göre uzatılabiliyor. Üst yorumlarda 5 yıllık A50 kullanıp da Samsung'a taptıkları için siteye güveniyorlar diyen arkadaşıma cevabım da şudur Samsung'a ait tek güncelleme belirten resmi site Güncelmiyiz sitesidir. Abuk sabuk forum sitelerindeki yorumlara bakarak tarihi öğrenecek halimiz yok tabii ki oraya inanacağız.