cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A52 güncellemeden sonra fps düşüşü

(Topic created on: 12-07-2022 09:12 AM)
170 Views
memindogan
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

29 kasım akşamında android 12 güncellemesini yaptım. Sonraki günlerde çok nadir de olsa fps düşüşü yaşıyorum gözle görülür derecede düşüyor(sanırsam 10-15 arasına kadar düşüyor) Telefonda kesinlikle yavaşlama ve donma olmuyor çok **bleep** olan bir şey değil ama can sıkıyor. Bu sıkıntıyı başka yaşayan var mı? Veya yazılımsal bir sıkıntı olup iyileştirme güncellemesi aldıktan sonra geçebilir mi?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba memindogan,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
8 Comments
darkex
Active Level 10
Galaxy A
Wipe cahce yapman lazim dostum
memindogan
Beginner Level 2
Galaxy A
Hocam yazdiğin işlem ne işe yarar ve nasıl yapılır yazabilir misin?
0 Likes
darkex
Active Level 10
Galaxy A
Geçmiş güncellemelerin birikmiş şeyleri falan temizler yani cihaz 0 gibi olur hem hızlanır hem de kendine gelir
0 Likes
Fıratcann
Active Level 4
Galaxy A
Bende de var aynı sıkıntı kardeşim **bleep** oluyor düzeliyor
Fıratcann
Active Level 4
Galaxy A
An lik
memindogan
Beginner Level 2
Galaxy A
Kendi kendine geçmesini beklemedim ama ekranı aç-kapa yapınca düzeliyor.
Fıratcann
Active Level 4
Galaxy A
Evet bende de öyle ama güncellemeyle falan komple düzelir inşallah
0 Likes
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba memindogan,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes