cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A52 esneme

(Topic created on: 11-17-2021 01:29 PM)
180 Views
Canyvz
Active Level 2
Options
Galaxy A

Ben 2 gün önce teknosadan A52 modelini satın aldım ve sol çerçevesinde çok hafif bir esneme var gözle görülmeyecek şekilde ama oraya dikkatli bastırdıgımda çıt çıt ses geliyor Bi tedirgin oldum acaba ilerde sorun yaşatır mı ? Cihazın başka sorunu yok şuan gayet memnunum sadece içimde Bi kuşku oldu yanitlayabilir misiniz

Aykut
Expert Level 5
Galaxy A
Ben 6 aydır kullanıyorum o şekilde. Cihaz suya da girdi bir sorun olmadı. Ama yinede değişim yaptırmak istersen hakkını kullan
NapaanBeaaa
Active Level 9
Galaxy A
15 gün içinde servise gönderin değişim sağlanıyor farklı modelle de değişim isteme hakkınız mevcut
Canyvz
Active Level 2
Galaxy A
Teknosadan aldım da samsunga mı gondermeliyim
Canyvz
Active Level 2
Galaxy A
A52S alsam ücreti ödüyor muyum
Rose67_
Expert Level 5
Galaxy A
Ödemiyorsunuz sanırsam çünkü değişimde bulunuyorsun başka bir telefon ile.
Canyvz
Active Level 2
Galaxy A
Aldıktan 3 gün sonra A52S modeli çıktı da değiştirsem büyük bir ücret farkı alırlar mi
Rose67_
Expert Level 5
Galaxy A
Onu bilemiyorum maalesef.
Canyvz
Active Level 2
Galaxy A

A52 telefonumu esneme sonucu ile garantiye vermeyi düşünüyorum da telefonu servise falan mı alıyorlar? Servise alıyorlarsa da kaç gün sürüyor teknosaya vereceğim de daha önce servise veren bilgilendirebilir mı ? Telefonumun değişim talebinde bulunacağım da 

Galaxy A
Bendede ayni sorun var verdim servise 5 sefer degisim iade icin hepsinde red geldi en son tuketici hakkina verdim parami geri aldim sende ver servise red gelirse direk hakem heyetine basvur
Canyvz
Active Level 2
Galaxy A
Servis kaç gün sürüyor ve ben değişim yapmak istiyorum