cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A52 ekran karincalanma sorunu düzelen var mi

(Topic created on: 02-18-2022 05:08 PM)
821 Views
ibrhmblgli
Active Level 3
Options
Galaxy A

A52 ekran kapaliyken parmak iziyle ekran kilidi acarken saniyelik bir karincalanma var Bu durum 60 hz de oluyor 90 hz olmuyor. Android 12 guncelleme ile olusan bir sorun omceainde yoktu. Daha omce bu durum ile ilgili baslik acmistim bu sorunu yasayan arkadaslar vardi düzeltebilen oldu mu?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Detaylı kontrol edilmesi için garanti belgesi ile birlikte cihazı Samsung yetkili servis merkezine teslim etmenizi tavsiye ederim

View solution in context

0 Likes
6 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
https://r2.community.samsung.com/t5/Samsung-Members/Samsung-members-uygulaması-üzerinden-nasıl-hata-...

Sizinle aynı model cihazı kullanan Çoğu kişi bu durumdan şikayet ediyor cihazınızın incelenmesi için hata raporu göndermenizi tavsiye ederim hata raporu nasıl gönderilir hakkında detaylı bilgi öğrenmek için yukarıda bıraktığımız Linke tıklayınız
0 Likes
ibrhmblgli
Active Level 3
Galaxy A
Hata raporu gonderdim gelen cvn ise bu Screenshot_20220218-171753_Samsung Members.jpg
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Yazarak anlatır mısınız ne diyorlar verilen cevapta
0 Likes
ibrhmblgli
Active Level 3
Galaxy A
Cihazinizin sistem kayit verilerini inceledik cihazinizdaki guncellemeleri saglayip sorun devam ediyor mu kontrol ediniz diyor, sorun devam ediyorsa fabrika ayarlarina dondurun diyor. Cihazimin guncellemesini kontrol ettigimde cihazim guncel zaten fabrika ayarlarina da geri dondurdum bu sorunu yasamaya basladikdan sonra hem de 3 defa
0 Likes
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Detaylı kontrol edilmesi için garanti belgesi ile birlikte cihazı Samsung yetkili servis merkezine teslim etmenizi tavsiye ederim
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Düzelmiyor bu arada format ile
0 Likes