cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A52 dondu kendiliğinden kapandı ve açıldı

(Topic created on: 10-02-2022 06:39 PM)
68 Views
Avcı_S23U
Active Level 8
Options
Galaxy A

Samsung A52 cihazım alalı 2 ay oldu. daha önce bir defa dondu, bugün dondu ve kapamıp telrar açıldı. 5 yıl c7 pro kullandım tek bir defa bile donma olmadı model yükseltirim diye A52 aldım sözde c7 pronun üstünde bi telwfon, bugün daha alalı 2 ay olmuşken bu durumu yaşadım ve çok üzüldüm.. 

14 Comments
Cyber猫
Active Level 7
Galaxy A
Xiaomi asla tercih etmeyin benden demesi , 3 arkadas ayni anda farkli modellerini aldik hepimiz 1-1,5 sene icinde sorun yaşadik ve değistirdik dogru duzgun ilgilenmiyorlar bile 😅
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
A52 2021 de çıktığında iyiydi telefon sonra sorunlar çıkmaya başladı valla şaşırdım ben birde A52 de kasıyor diyorlar ama bu gönderi görünce ne diyeceğimi bilemedim ilk defa oldu sende galiba
Avcı_S23U
Active Level 8
Galaxy A
bende ilk defa oldu. daha önce de dondu bi 10sn kadar hiçbir şey yapamadım ama kapanıp açılma olmadı. bugün dondu hiçbişi yapamadım kendini kapatıp açtı. kasılma oyunda videoda falan filan yok ama akışlarda örneğin bi metin okuyuca hızlıca aşağınkaydırınca instagramda twitterda aşağı kaydırınca takılmalar oluyor. çoknrahatsız edici.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Android 12 güncellemeden sonra aşağı kaydırınca takılmalar oluyor maalesef
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba mehmetA52,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​