cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A52 dondu kendiliğinden kapandı ve açıldı

(Topic created on: 10-02-2022 02:36 PM)
244 Views
Avcı_S23U
Active Level 8
Options
Galaxy A

Samsung A52 cihazım alalı 2 ay oldu. daha önce bir defa dondu, bugün dondu ve kapamıp telrar açıldı. 5 yıl c7 pro kullandım tek bir defa bile donma olmadı model yükseltirim diye A52 aldım sözde c7 pronun üstünde bi telwfon, bugün daha alalı 2 ay olmuşken bu durumu yaşadım ve çok üzüldüm.. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba mehmetA52,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

14 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Galaxy A52 sorunlu hatta A52s'de sorunlu Yasemin kardeşimiz şikayetçi kadın burda gönderi açıyor hemen linçlemeye başlıyorlar.
Avcı_S23U
Active Level 8
Galaxy A
sorunlu gerçekten. deli gibi samsung savunurken samsung beni pişman etti.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Aynen öyle
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
İkiside sorunlu
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Aynen sorunlu ikiside yaseminde bundan yakınıyor kadın A52s'den şikayet ediyor hemen saldırıyorlar yazık günah ya.
Cyber猫
Active Level 7
Galaxy A
Canlı destekle iletisime gecip uzaktan yardım alarak yazılımınızı kontrol ettirebilirsiniz teknik servise ücretsiz olarak, bir hata varsa onlar düzeltecektir. Diğer markalarda bu gibi destekler yok bilginize.
Avcı_S23U
Active Level 8
Galaxy A
telefonu servise göndermemi istiyorlar 20 gün twlefonsuz napıcam 😄 ki eminim yazılım yükleyip gönderecekler diğer a52 kullanıcıları da mağdur
Cyber猫
Active Level 7
Galaxy A
Doğrudur, umarim a52 sorunu biran evvel cözülür , birazda sanssizlik olmus.😔
Avcı_S23U
Active Level 8
Galaxy A
çözülmeyecek büyük ihtimalle. ben satacağım telefonu eğer buntelefonunsatarsam bir daha asla samsung kullanmayacağım. eski samsung cihazımdan sonra xiaomi deniyim dedim daha uygun diye ama arayüz ve kullanımı hoşuma gitmedi şimdi bunu aldım bin pişmanım vallahi