cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A52'de rahatsız etme modu

(Topic created on: 10-31-2021 10:18 PM)
496 Views
ktopaktas
Active Level 2
Options
Galaxy A

Telefonumda rahatsız etme modu araçtayken otomatik olarak açılıp sürüş moduna geçiyor indikten çok sonra kapanıyor nedeni ne olabilir? Servise göndermeli miyim?

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Galaxy A
Hayır bu bir sorun değil sana telefon sormus ve sen izin vermişsin,tahminimce play hizmetlerine verdiğin izinlerden bulabilirsin bende de aynı durum var ben kendim izin vermiştim şimdi kapatmayi da hatirlamiyorum nasildi

View solution in context

0 Likes
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ktopaktas,

Bu durum için Ayarlar > Uygulamalar > Sağ üst bölümdeki üç nokta ​> Özel Erişim > Açılan seçeneklerden Rahatsız Etmeyin İzni öğesine dokunun.

Açılan sayfada aktif olan seçenekleri pasif duruma getirmeniz halinde sorununuz giderilecektir.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
2 Comments
Solution
Galaxy A
Hayır bu bir sorun değil sana telefon sormus ve sen izin vermişsin,tahminimce play hizmetlerine verdiğin izinlerden bulabilirsin bende de aynı durum var ben kendim izin vermiştim şimdi kapatmayi da hatirlamiyorum nasildi
0 Likes
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ktopaktas,

Bu durum için Ayarlar > Uygulamalar > Sağ üst bölümdeki üç nokta ​> Özel Erişim > Açılan seçeneklerden Rahatsız Etmeyin İzni öğesine dokunun.

Açılan sayfada aktif olan seçenekleri pasif duruma getirmeniz halinde sorununuz giderilecektir.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes