cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A52 birden kasılma problemi

(Topic created on: 12-06-2022 05:14 PM)
75 Views
Avcı_S23U
Active Level 8
Options
Galaxy A

A52 telefonum android 13ten somra her şey gayet iyiyken bu sabah birden kasılmalar başladı. akışta kamerada arayüzde kasılmalar başladı. hepsi birden oldu. kameradan foto çektim mesela kamera başarısız deyip beni attı kameradan tekrar açtım kamera açılmadı siyah ekran oldu. kapattıktan beş dakika sonra tekrar açıldı. ama kasılmalar aşırı ve çoknrahatsız edici

6 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Mehmet kardeşim kısılma nasıl oluyor bende hiç olmadı veya duymadım sadece kasma donma ısınma biliyorum
Avcı_S23U
Active Level 8
Galaxy A
bilmiyorum ki yav bu telwfonda oluyır servise gönderdim yazılım atıp gönderdiler bana
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Anladım kardeşim geçmiş olsun
Galaxy A
Bendede kasma cok oluyor ozelikle parmak izi okutunca parmak izi yeri yuvarlak bicimde beyaz oluyor ve gitmiyor taki telefinu yeniden baslatana kadar
Avcı_S23U
Active Level 8
Galaxy A
bende öyle olmadı hiç ama ekran kaydırmalar sanki 30hz gibi takılıyor. servise gönderdim bunun için ama sonuç sıfır. oyunlarda olmuyor arayüzde twitterda kişilerde aşağınkaydırınca falan çok oluyor.
0 Likes
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba mehmetA52,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD

0 Likes