cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A52 Zaman zaman ekran kaymaları

(Topic created on: 12-18-2022 04:49 PM)
43 Views
SNNOZTRK
Active Level 3
Options
Galaxy A

Çok s ık olmasa da bazen durduk yere ekranda kaymalar yaşıyorum ve bu esnada teli kapatma veya yeniden başlatma seçeneklerini kullanamıyorum. Dakikalarca uğraşmam gerekiyor yeniden başlatmak için bunu anca başarabilirsem telefon normale dönüyor. Yazılım sıkıntisımı yoksa dokunmatik ekranda mı problem var bilemedim. Testlerde herhangi bir sıkıntı görünmüyor. 

1 Comment
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Konu ile ilgili olarak şu işlemleri yapmanı tavsiye ederim.
Yazılım güncellemesinden sonra bu durum oluştuysa cihazının kontrol edilmesi için hata raporu gönder.
Samsung members> destek> hata raporları> cihaza uygun olacak şekilde bir hata seçeneğini seç> çıkan sayfa içerisine cihaz ile ilgili bütün sorunları ayrıntılı bir şekilde yazıp sorunun sıklığını seçip hata raporunu gönder tamamen gönderilmesi için uygulama içerisinde birazcık bekle.
Yetkililer cihazını inceledikten sonra ne yapman gereken hakkında sana yazılı bir mesaj atarak Samsung members uygulaması üzerinden bir geri dönüş sağlayıp bilgilendirme yapacaklardır.
Hata raporuna verilecek yanıtı bekleme süresi için en fazla bir hafta beklemeni tavsiye ederim Eğer bir hafta sonrasına kadar hata raporuna yanıt verilmez ise veya hata raporunda verilecek yanıtta sorununu çözmezlerse verileri yedekleyip cihazı sıfırlamanı tavsiye ederim.
Ayarlar> genel yönetim> sıfırla> fabrika ayarlarına sıfırla.
En son çare de sıfırlama işlemini yapmana rağmen de sorunun çözülmez ise cihazının kontrol edilmesi için Samsung yetkili servis merkezine gönder.
Samsung servisi hakkında bilgi almak için Samsung müşteri hizmetlerini ara. 4447711
0 Likes