cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A52 Wifi Problemi

(Topic created on: 07-31-2022 05:29 PM)
164 Views
Package
Beginner Level 4
Options
Galaxy A

Temmuz ayında gelen 2 güncellemeyi yaptıktan sonra Evimde kullandığım superonline interneti Wifiden kullanamıyorum. Mobile geçince internete girebiliyorum ancak wifide giremiyorum. 

Sorun wifi cihazımda değil çünkü evde aynı cihaza yıllardır bağlanan 3 farklı telefon daha var ve ben de temmuz ayından önce rahat rahat girebiliyordum.

Sorun telefonumda. Bu hatayı çözmeme yardımcı olup beni samsung ekosisteminin daimi kullanıcısı olmama vesile olur. 

Ondan önceki güncellemede de 2 gün giden şarjım şimdi ancak 1 gün dayanmaya başladı. Bu sorunu çok üstelemedim ama her güncelleme sonrası cihazın farklı bir bölümü sorun çıkaracaksa eğer Farklı alternatifler denemeye başlarız.
Ne müşteri olarak BİZ
Ne de şirket olarak SAMSUNG Vazgeçilmez değil. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Package,

Samsung Members uygulaması içerisinden "Destek-Tanılama-Wi-Fi" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa "Ayarlar-Genel Yönetim-Sıfırla-Ağ Ayarlarını Sıfırla"  seçeneğine dokunduktan sonra ekrana gelen "Fabrika Ayarlarına Dön" ögesine dokunalım. (Bu işlem ile kayıtlı bluetooth ve wi-fi profilleri silinecektir.) Sorunun devam etmesi halinde, farklı bir modem ile deneme yapınız. Farklı modemlerle denediğinizde de aynı sorunlarla karşılaşmanız durumunda, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD​

View solution in context

4 Comments
Öm3r
Active Level 4
Galaxy A
katiliyorum hocam her bir guncellemede farkli bir sorun boyle olucaksa guncelleme gelmesin.. bu arada benmde cihazim a 52 de bende wifi sorunu yok
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Hem şarj sorunu hem de bağlantı sorununuz için her iki sorun için verileri yedekledikten sonra fabrika ayarlarına sıfırlamanızı öneriyorum cihazınızı
0 Likes
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
Ağ ayarlarını sıfırladınız mı? Hakkında kısmından.
0 Likes
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Package,

Samsung Members uygulaması içerisinden "Destek-Tanılama-Wi-Fi" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa "Ayarlar-Genel Yönetim-Sıfırla-Ağ Ayarlarını Sıfırla"  seçeneğine dokunduktan sonra ekrana gelen "Fabrika Ayarlarına Dön" ögesine dokunalım. (Bu işlem ile kayıtlı bluetooth ve wi-fi profilleri silinecektir.) Sorunun devam etmesi halinde, farklı bir modem ile deneme yapınız. Farklı modemlerle denediğinizde de aynı sorunlarla karşılaşmanız durumunda, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD​