cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A52 S 5 g pismanlık

(Topic created on: 09-25-2022 07:11 PM)
75 Views
ysmnn
Active Level 10
Options
Galaxy A

Tavsiye üzerine aldim ama pisman oldum .Cihazda isinma mevcut  kamerasi olsun sarjı olsun dedikleri kadar yok A32 in  goruntu kalitesi buna gore çok cok daha iyi .Aldıgima pısmanım bu modeli .

24 Comments
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy A
Taraf tutmam evet bu hep olan bir şey bende ama A52 s 5G de biraz problemler oluyor ysmn hanıma katılıyorum bu arada A32 hoşuma gitti yani A33 de öyle A52 ler arasında çok kaldım baya ama 2018 model A09 modeli A52 LERDEN biraz iyi şebekede yani kimsenin telefonunu kötüledim yok sadece kendi fikirlerimi sunuyorum iyi günler.

2018 Samsung Galaxy A09 unutuldu ve kamera da iyi telefon android 12 gelebilir telfona neden derseniz çünkü Samsung 2016 lı eski S6 modellerine güncelleme getirdi ama güvenlik gibi bu A09 da getirebilir yani ama güzel telefondu kötü oldu unutuldu
ysmnn
Active Level 10
Galaxy A
Iste ben bu modelin sorunlu oldugunu anlatamiyorum hemen salditya geciyorlar
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy A
Sen bşvr bayanlara karşı saygım var her zaman senin dediğin şeylerde doğru A modelleri ilgili bşvr ablam sen onları linç atanlar olursa onlar kendi kendilerine yaparlar
ResulKarataş
Active Level 5
Galaxy A
Merhaba, Android 12 ile beraber ısınma ve pil tüketimi sorunu ile ilgili bir çok şikayet var yabancı forum sitelerinde okuduğum yorumlara göre Android 13 ile beraber bu sorunlar tamamen kalkmış. Android 13'ü bekleyelim görelim bence🙂
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ysmnn,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​