cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A52 Mesaj ayarları sohbet ayarları bölümünün karşısında Y işareti var açılmıyor

(Topic created on: 11-28-2021 06:42 PM)
1371 Views
fumusiar
Active Level 1
Options
Galaxy A

Mesajlara girdiğimde sağ tarafta ki 3 noktada Y işareti var basıp açtığımda ayarlara giriyorum Mesaj ayarları bölümünde sohbet ayarı kısmının sağında Y harfi var ama basınca açamıyorum. Bağlantı sırasında hata oluştu tekrar deneyin uyarısı çıkıyor nasıl aktifleşir yardım bekliyorum

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba fumusiar,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
11 Comments
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Konu ile ilgili olarak uygulama veri silme işlemi sağlayınız uygulamalar ekranına gelin sorunlu çalışan uygulamanın üzerine parmağınız ile basılı tutun çıkan seçenekler içerisinde uygulama bilgileri yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden depolama yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden sil yazı seçeneğini bulun ve tıklayın uyarı gelirse onaylayın
Veriyi sil yazı seçeneğini bulun tıklayın uyarı gelirse onaylayın
0 Likes
fumusiar
Active Level 1
Galaxy A
Sorun çözülmedi hala bağlantı sırasında bir sorun oluştu uyarısı çıkıyor
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Samsung müşteri hizmetleri temsilcilerini arayın ve onlardan detaylı bilgi alın numaraları 444 77 11
0 Likes
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Veri silmeyle alakası yok knka
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Desteklemiyor olabilir Öyleyse Y işaretine basınca açılmaz Gelişmiş arama ve mesajlaşma özelliği de olması lazım telefonda Ayarlar - bağlantılar - diğer bağlantı ayarlarını kontrol edinScreenshot_20211128-191722_Settings.jpg
0 Likes
fumusiar
Active Level 1
Galaxy A
Gelişmiş özellik bende yok. Mesajlara her girdiğimde sağda duran kırmızı Y işareti çok sıkıcı. Böyle kalmasını istemiyorum.Screenshot_20211128-202038_Settings.jpg
0 Likes
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Malesef o özelliğin olması gerek Belki daha sonra yazılım güncellemesiyle eklenir diye koymuş olabilirler İsterseniz operatörünüzle de bir görüşün operatör desteklemiyor olabilir ya da belki sonradan ekleyebilir
fumusiar
Active Level 1
Galaxy A
Telefonu yedekleme yapıp sıfırlama yapmayı düşünüyorum ama sonrasında da Y harfi kalırsa can sıkıcı olacak
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Sanırım kalır çünkü yazılımla gelen bir şey