cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A52 Fotoğraf Kalitesi

(Topic created on: 12-06-2021 12:37 AM)
787 Views
crn_burcuu
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Üç gün önce Samsung Galaxy A50'den Samsung Galaxy A52'ye geçtim. Özellikleri ve farklılıkları deneyimlemek için biraz zamanım oldu. Kamera ile ilgili büyük bir sorun var: A50 ile kıyaslandığında A52 daha iyi bir donanıma sahip ancak doku kalitesi, özellikle düşük ışıkta ve ön kamera için, karıncalanma dokusu var ve donanım bileşenleri için kötü performans gösterdiğini düşünüyorum. Uygulamalar için kamera optimizasyonu da beklendiği gibi değil. Çözünürlük daha yüksek olduğu için fotoğraflar daha ayrıntılı ancak A50'deki kadar pürüzsüz değil. Bu yazılımla ilgili bir sorun mu ve bir süre sonra düzelecek mi yoksa kalıcı mı?

2 Comments
Alperenç
Active Level 4
Galaxy A
Bende A52 kullanıyorum bir problem yok gayet stabilize çalışıyor sen istersen pro çekimi dene yada görsel zekayı etkinleştir ve kamera kendi donanımı olarak efekt veriyo
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba crn_burcuu,

Konu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Kamera" bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa "Ayarlar > Uygulamalar > Kamera > Depolama > Veriyi Sil" menüsel işlemlerini yaptıktan sonra, cihaz kamerasını tekrar test ediniz. Bulunduğunuz ortam ışığı da bu duruma neden olabilir. Cihaz kamerasında, farklı sorunlar da varsa, incelememiz için ekran görüntüsü ile birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki linkteki adımları takip edebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD