cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A52 Android 13ten sonra sms geç geliyor

(Topic created on: 12-03-2022 03:25 AM)
58 Views
Avcı_S23U
Active Level 8
Options
Galaxy A

A52 telefonuma android 13 yükledim güncellemeleri yaptım format attım. twlefon her konuda maşallah eskisinden çok daha iyi oldu günden güne. güncellemeyen varsa güncelleyebilir batarya da iyileşti. Ancak smslerde bi problem yaşıyorum. mesela dün gece atılan sms (00.24) bugün öğlen (12 civarı) geldi ve bu ilk değil bi kaç defadır oluyor üstelik mesaj geldiğinde mesaj saati de dün geceye(00.24e) ait ama benim telefona gelmesi 12 13 saat sonrayı buluyor. bu her zaman olmuyor ama sadece bi defa da olmadı bi kaç defa oldu. sorun ne olabilir?

10 Comments
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba mehmetA52,

Öncelikle mobil operatör servis sağlayıcınız ile iletişime geçmenizi rica ederiz. Yaşadığınız durum devam ederse, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​