cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A52 Android 13ten sonra sms geç geliyor

(Topic created on: 12-02-2022 11:02 PM)
115 Views
Avcı_S23U
Active Level 7
Options
Galaxy A

A52 telefonuma android 13 yükledim güncellemeleri yaptım format attım. twlefon her konuda maşallah eskisinden çok daha iyi oldu günden güne. güncellemeyen varsa güncelleyebilir batarya da iyileşti. Ancak smslerde bi problem yaşıyorum. mesela dün gece atılan sms (00.24) bugün öğlen (12 civarı) geldi ve bu ilk değil bi kaç defadır oluyor üstelik mesaj geldiğinde mesaj saati de dün geceye(00.24e) ait ama benim telefona gelmesi 12 13 saat sonrayı buluyor. bu her zaman olmuyor ama sadece bi defa da olmadı bi kaç defa oldu. sorun ne olabilir?

10 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba. Cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum.
Hata raporu göndermek için.
Samsung members> destek> hata raporları> sayfa içerisinden uygun hata seçeneğini bul tıkla>
Sayfa içerisine bütün cihaz ile ilgili sorunları ayrıntılı bir şekilde yazıp sorun sıklığını seçip raporu gönderin.
Yetkililer cihazınızı inceledikten sonra ne yapmanız gereken hakkında Samsung members uygulaması üzerinden size yazılı bir mesaj ile bir geri dönüş sağlayacaklardır bilgilendirmesini yapacaklardır.
Eğer hata raporunda sorununuzu çözecek uygun yanıt verilmez ise veya hata raporunuza yanıt verilmez ise verilerinizi yedekleyip cihazınızı sıfırlamanız gerekir.
Sıfırlama işlemi için.
Ayarlar> genel yönetim> sıfırla> fabrika ayarlarına sıfırla. Işlemlerini sağlayarak cihazınızı sıfırlayabilirsiniz.
Sorununuzun çözülmediği halinde cihazınıza yeni gelecek Yazılım güncellemesini bekleyin.
Bir diğer seçenek olarak da bu durumu uzaktan erişim ile kontrol ettirebilirsiniz Samsung Müşteri hizmetlerini arayıp uzaktan erişim talebi oluşturabilirsiniz. 4447711
Galaxy A
Esemes bildirimlerin acik mi
Avcı_S23U
Active Level 7
Galaxy A
evet açık
Galaxy A
Operatorun zorunlu olabilir android 13 ile, verilerini yedekle android 12 at
Avcı_S23U
Active Level 7
Galaxy A
12ye döneceksem kalsın 😃 sms uygulamasını google sms yaparım belki düzelir
Galaxy A
Neden geri dönsunki SMS belki kullandığı hat ve çekim gücü ile alakalı
faruk07
Active Level 7
Galaxy A
A52de hem google ın h de samsungun sms uygulamasi yuklu olarak geliyordu. Diğer sms uygulamasını kullanmayı denediniz mi
Avcı_S23U
Active Level 7
Galaxy A
denicem şimdi bakalım
Galaxy A
Mesaj uygulamasıni değiştir mesela google mesajları kullan