cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A52 4G Amoled Yanığı

(Topic created on: 10-04-2022 10:45 AM)
113 Views
dogukankeserzz
Active Level 1
Options
Galaxy A

Merhaba, geçen sene Temmuz ayında aldığım A52 4G cihazımda bugün beyaz ekran açarak farkettim ki AMOLED yanıkları oluşmuş durumda. Aşırı fazla değil ama belli oluyor beyaz ekran açınca. Ayrıca A52'nin bildiğiniz kronik kasa açıklık sorunu da vardı az da olsa telefonumda en başından beri, fakat ben kılıf kullandığım için sırf bu kasa sorunundan dolayı garantiye götürmek istemedim.

Şimdi, bu AMOLED yanığı vesilesiyle hem AMOLED yanığını hemde kasadaki açıklığı hallettirmek istiyorum. Garanti daha bulunmakta. Ne yapmalıyım? Garantiye göndersem iki sorunuda halleder mi? Ayrıca yedek cihaz sağlanıyor mu?

Teşekkürler.

8 Comments
Solution
Galaxy A
Evet 2 sorunuda garanti kapsaminda yapiyorlar eger size yakin samsung servisu varsa elden teslim edip yedek cihaz alabilirsiniz parcasi varsa ekran felan 1 2 saate hemen yapilip teslim ediliyor
Galaxy A
Yakınlarda yok fakat haftasonu bana iletilen samsung servisine telefonu götürebilirim. Yedekleme almam gerekiyor mu? Verileri sıfırlarlar mı acaba?
Galaxy A
Evet sifirliyorlar
narcosis
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba

Amoled yanığı için granti kapsaminda ekran değişir fakat kasa olayini bilemem kasada köşelerde darbe varsa kullanıcı hastası diyebilirler.
Galaxy A
En ufak bir darbe yok köşelerde. Zaten kronik bir sorun bu, internette A52 kasa açılması yazarsanız görürsünüz. Sadece bu ses açma kapama/ güç düğmelerinin olduğu noktada hafif bir açıklık var.
narcosis
Expert Level 5
Galaxy A
O zaman onuda yaparlar darbe olmaması iyi sizin açınızdan.. Servise vermeden önce verilerinizi yedeklemeyi unutmayiniz.
Galaxy A
Yardımınız için çok teşekkür ederim.
narcosis
Expert Level 5
Galaxy A
Rica ederim ne demek