cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A52 Çerçeve Sorunu

(Topic created on: 05-01-2021 12:09 PM)
2694 Views
Technoob
Active Level 1
Options
Galaxy A

2 Gün önce A52 aldım ama kasa kalitesi çok düşük geldi. Arka kapak esniyor Çerçeveden sesler geliyor A52 sahibi olanlar da yazabilir mi sizde de var mı acaba? Sol Yan çerceveye bastinca veya dokununca çıt cıt sesler geliyor ve esniyor sizde de boyle mi?

7 Comments
MEHMET58
Active Level 10
Galaxy A
KLASİK SAMSUNG PLASTİĞİ SEN BİDE 6 AY SONRA GÖR KARDEŞİM BOYALARI ATIYOR KASANIN
HaşimA22
Expert Level 5
Galaxy A
Normal olabilir en düşük kalitedede üretiyor maalesef şimdiki cihazları
TabS7ege
Active Level 8
Galaxy A
Dediğin kadar kalitesiz olması normal gelmedi. Aldığın cihazda hata olabilir A52 yi hiç kullanmadım A51 kılıfsız kullanıyorum daha soyulma olmadı esneme sorunu da yok. A51 de yoksa A52de de olmaz. Servise götür zaman kaybetmeden.
0 Likes
Technoob
Active Level 1
Galaxy A
A7 2017 kullanıyordum bence bu 2017den itibaren en kalitesiz A cihazı olmuş(kasa kalitesi)
Technoob
Active Level 1
Galaxy A
Annemde a50 kuzenimde a51 var ve ikisi de çok saha kaliteli kasaya sahip cihazlar
TabS7ege
Active Level 8
Galaxy A
Aslında özellik olarak A52 dikkatimi çekmişti ama ekran gövde oranı daha düşük ve malzeme kalitesi yüzünden şuan pek ilgim kalmadı. Bakalım A53 nasıl olacak
0 Likes
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Technoob,

Cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen, cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz.

Servis hizmetimizin detayları hakkında, 4447711 numaralı Samsung çağrı merkezi numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz veya Canlı sohbet kanalızdan ulaşmanızı rica ederiz.

http://livechat.support.samsung.com/customer_new/TR

Teşekkürler.
MOD

0 Likes