cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A51

(Topic created on: 05-12-2021 08:22 PM)
183 Views
A51x
Active Level 1
Options
Galaxy A

Ekran koruyucu taktım parmak izi çalışmıyor(ekstra hassasiyeti açtım)

Bir telefon alayım dedim her sorunla karşılaştım orta segment kesinlikle değil resmen başlangıç modeli gibi. Şarjı hızlı bitiyor,hafızanın yarısı dolu,yüz kilidi ve parmak kilidi hata veriyor.Alalı bir hafta olmadı her sorunla karşılaştım.Az biraz daha param olsaydı üstüne ekler başka bir telefon alırdım. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba A51x,

Samsung onaylı olmayan bir ekran koruyucu veya kılıf kullanıyorsanız parmak izi sensörünün doğru çalışmasına engel olabilir. Aksesuarları çıkartıp, tekrar kontrol etmenizi öneririz. Durumun devamı halinde, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD​

View solution in context

0 Likes
4 Comments
Arda1238
Active Level 8
Galaxy A
Sat yeni al
mstfksp
Active Level 6
Galaxy A
Hocam ben de A51 kullanıyorum ama dediğin sorunların hiçbiri yok (şükürr)
UTQA51
Active Level 10
Galaxy A
Arkadaşım bende oluyodu öyle sıkıntılar var bazen oluyo bencede ilk kullandığımda olmuştu hep böyle başka kısımlarını göstereceksin parmağını yani sen beceremiyorsun bende ilk becerememiştim sonradan alıştım yani telefonla alakalı sıkıntı yok merak etme sende sıkıntı var
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba A51x,

Samsung onaylı olmayan bir ekran koruyucu veya kılıf kullanıyorsanız parmak izi sensörünün doğru çalışmasına engel olabilir. Aksesuarları çıkartıp, tekrar kontrol etmenizi öneririz. Durumun devamı halinde, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD​

0 Likes