cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A51

(Topic created on: 11-30-2020 01:46 PM)
252 Views
ebemku
Active Level 1
Options
Galaxy A

Telefonum a51 ve yüklediğim müzikler hep siliniyor ne yüklersem yükleyim siliniyor bıktım

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000006
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ebemku,

Ben Turuncu, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

10 Comments
HaşimA22
Expert Level 5
Galaxy A
o sorun bendede var video falan yüklüyorum ertesi gün veya 5 saat sonra yok otomatik siliniyor sanki
0 Likes
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
telefona indirdiğiniz halde music player da gözükmüyor/yüklenmiyor mu yoksa yükledikten belli bir süre sonra mı siliniyor? Bir de hangi player kullanıyorsunuz?
0 Likes
ebemku
Active Level 1
Galaxy A
Samsung müzik kullanıyorum yükledikten bir kaç gün sonra siliniyor
0 Likes
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy A
müzikleri bi uygulama üzerinden mi indiriyorsunuz aceba nerden indiriyorsunuz?
0 Likes
ebemku
Active Level 1
Galaxy A
şarkı evreni uygulamasıni kullaniyorum
0 Likes
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy A
belki uygulama kaynaklı olabilir çünkü ben myt müzikten indirince şarkı gönderimi yapamıyorum mesela wp üzerinden başka uygulamadan ya da Google da YouTube mp3 dönüştürücülerden deneyebilirsiniz belki düzelir
0 Likes
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
güncelleme varsa yapınız Yoksa Ayarlar - uygulamalar - Samsung music - depolama da alttaki ön belleği temizleye basıp ön belleği temizledikten sonra tekrar deneyiniz Olamazsa aynı yerdeki veriyi sil seçeneğine basıp tüm verileri temizleyiniz Yalnız bunu yapmadan önce önceden yüklediğiniz müzikleri yedeklemeniz gerekir herşey silindiği için (Sorun genel de olabilir o zaman yeni güncellemeyi beklemek gerekir) Hiç düzelmezse Samsung Membersa hata raporu göndermelisiniz
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Arkadaşların belirttiklerini yapmana rağmen sorun devam ediyorsa uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekir.
https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/
0 Likes
yazılımcı
Active Level 4
Galaxy A
uygulamanın izinlerini engelleyin
0 Likes