cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A51

(Topic created on: 06-05-2022 02:17 PM)
478 Views
YusufKilli
Active Level 3
Options
Galaxy A

image

Samsung kullanan biriyim 8 GB ram plus olmasına rağmen takılıp donma mevcuttur imkanı olan samsung kullanmasın abi pişmanlıktır. Sevene bisey diyemem 

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Samsung80
Active Level 8
Galaxy A
Android doğası gereği böyle bir işlerim sistemi. Google hazır bir elbise tasarlayıp üretiyor her firma onu alıp kendine uydurmaya çalışıyor haliyle zamanla koldan bacaktan çekme yapıyor. İos un en önemli artısı bu orda terzi tam adama göre elbise üretiyor. Her iki sisteminde artı ve eksileri var ama Android kullandığınız sürece bunlar olacak.

View solution in context

Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba YusufKilli,

Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı sorun devam ediyorsa, cihazınızın incelenmesi için Samsung yetkili servis merkezlerimize danışabilirsiniz. Size yardımcı olabilmemiz için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize ulaşıp, Canlı Destek yolu ile servis süreçleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
15 Comments
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Ben bisey yaptigini pek zannetmiyorum donanimsal olsa olurdu ama yazilimsal oldugu icin
YusufKilli
Active Level 3
Galaxy A
Donanımsal 8 GB ram var kardeşim
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Sanal ram dan bahsetim
VadimKM
Expert Level 4
Galaxy A
Ram Plus Android 12 ile verilen en gereksiz özelliktir.
Samsung80
Active Level 8
Galaxy A
Takılmaların büyük bir kısmı yazılımsaldır. Telefonu sıfırlayın ve kullandığınız uygulamaları kurduktan sonra bütün güncellemeleri yapın. Pil ve cihaz bakımından bakım yaptıktan sonra telefonu kapatıp açın. Bütün bunlardan sonra 1-2 gün içinde telefon akıcı hale gelir.
YusufKilli
Active Level 3
Galaxy A
Sürekli bunları yapmak mı zorundayım gercekten adam akıllı iş yapmiyorlar😀
Acrfurkann
Active Level 6
Galaxy A
Bendede m31s var andorid 11 de sıfır kasma vardı 12 yi bi güncelledim watsappta bile kasıyor sıfırlamama rağmen hemde teli
Solution
Samsung80
Active Level 8
Galaxy A
Android doğası gereği böyle bir işlerim sistemi. Google hazır bir elbise tasarlayıp üretiyor her firma onu alıp kendine uydurmaya çalışıyor haliyle zamanla koldan bacaktan çekme yapıyor. İos un en önemli artısı bu orda terzi tam adama göre elbise üretiyor. Her iki sisteminde artı ve eksileri var ama Android kullandığınız sürece bunlar olacak.
YusufKilli
Active Level 3
Galaxy A
ozaman Android devri bitmiştir artık