cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A51

(Topic created on: 05-08-2022 11:48 AM)
1833 Views
axoy38
Active Level 1
Options
Galaxy A

Merhaba arkadaşlar a51 kullanicisiyim mart ayında telefonum kendiliğinden kapandı telefonumu servise gönderdim anakart batarya şarj kablosu değişti.  Garanti kapsamında yapıldı.  Dün akşam mesaj geldi şarj %45 iken kendiliğinden kapandı eve gelince şarja taktim ve ekranda ünlem işareti cıktı içinde termometre var ve şarj bağlantısını cikartin işareti var.  Telefonumdaki sorun ne olabilir telefonun garantisi doldu ama sorun mart ayında serviste değiştirilen parçalardan ise parca garantisi olur mu nasıl bir yol izlemeliyim 

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Telefonu tekrar servise götürün ve gösterin.

View solution in context

0 Likes
17 Comments
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Deyisen parca nin 6 ay suresi var garantisi
axoy38
Active Level 1
Galaxy A
Inşallah
KULLANICI324
Active Level 9
Galaxy A
Kesin yine yazılımsal hata var yada donanımsal en hızlı çözüm 444 77 11 i arayınız samsung Türkiye yaptırdığınız samsung servisinin adresini veya adını söyleyin orayla irtibata geçerler böyle olması çok saçma çünkü.
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy A
Cihaz çok sıcak veya çok soğuk olduğu için şarj olmuyor sanırım normal sıcaklığa dönene kadar bekleyin öyle şarj edin eğer hala sorun varsa hata raporu gönderin ve farklı şarj aletiyle deneyin
axoy38
Active Level 1
Galaxy A
Telefon açılmıyor akşamdan sabaha ekledim sabah tekrar taktim telefon kapalı hata raporu gönderemiyorum şarj olmuyor
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy A
Şu an girdiğiniz cihazdan hata raporu gönderemiyor musunuz?
axoy38
Active Level 1
Galaxy A
Şuan girdigim cihaz farklı bir cihaz
axoy38
Active Level 1
Galaxy A
Normalde şarj %45 civarı vardı mesaj geldi bildirim sesini duydum telefonu elime aldım kapandı kapanış o kapanış
serdar_
Active Level 3
Galaxy A
Yüksek sıcaklıktan dolayı olabilir bende yaşamıştım telefon cebimde ısınmıştı ve kapatma uyarısı vermişti senin cihazdada aynı sorun olabilir