cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A51

(Topic created on: 04-29-2022 11:08 PM)
447 Views
VedatA51
Active Level 5
Options
Galaxy A

Samsung aldığım için pişman oldum android 12 yi güncelledikten sonra şarjı çok gidiyor ilk 100 idi 88 oldu kasma donma devam edecek gibi geliyor yakında iphone a geçeceğim.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
BbglGamer
Active Level 6
Galaxy A
Büyük güncellemelerden sonra sıfırlamayı tavsiye ediyorum. Ayrıca ilk 1 hafta pil biraz fazla gidebilir. Gereksiz uygulamaları devre dışı bırakın sosyal medya uygulamalarını uyku moduna alıp eğey bir miktar pil tasarrufu yapabilirsiniz. Pil yetkili serviste orıjınal parçayla değiştiyse dediklerim işe yaracaktır. Aksi takdirde oem pillerin ne performans vereceğini üreticisi bile bilemez 😂👍

View solution in context

0 Likes
7 Comments
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Telefonu sifirlayin buyuk guncellemeden sonra duzelecektir sorun
Galaxy A
Yedekleme nasil oluyo ben sifirlicam da
0 Likes
SerhatErgün
Expert Level 2
Galaxy A
Smartswich uygulaması üzerinden yapabilirsiniz
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba. Cihazlarda oluşan yazılımsal hataları verileri yedekleyip cihazı fabrika ayarlarına sıfırlayarak sorununuzu çözebilirsiniz.
0 Likes
AsilTurk
Active Level 9
Galaxy A
Bende gayet iyi dostum.
Bir kaç gün geçsin bakalım.
0 Likes
Solution
BbglGamer
Active Level 6
Galaxy A
Büyük güncellemelerden sonra sıfırlamayı tavsiye ediyorum. Ayrıca ilk 1 hafta pil biraz fazla gidebilir. Gereksiz uygulamaları devre dışı bırakın sosyal medya uygulamalarını uyku moduna alıp eğey bir miktar pil tasarrufu yapabilirsiniz. Pil yetkili serviste orıjınal parçayla değiştiyse dediklerim işe yaracaktır. Aksi takdirde oem pillerin ne performans vereceğini üreticisi bile bilemez 😂👍
0 Likes
Galaxy A
Cihaz gayet stabilize ve sorunsuz sadece haritalar uygulamasında kasmalar oluşuyor onun dışında hiç bir sorun yok
Ram plus u 6GB yaptım performans olarak android 11 e göre daha hızlı hale geldi
0 Likes