cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A51???

(Topic created on: 08-31-2021 10:09 AM)
100 Views
Demirer0320
Active Level 7
Options
Galaxy A
A51  cihazım  garantiye gönderdim 2 kere Akşam şarja taktım %15 de sabah kalktım telefon %7 de şarj olmamış bu normal sajda sabaha kadar saj olmamış Telefonu şarj sorunu ve ısınmadan iki kere garantiye gönderdim sorunlarım düzelmedi YARDIMCI OLUN LÜTFEN ???? ACİL YARDIM????   》 SAYIN SAMSUNG 《
20 Comments
Galaxy A
Sorundan kurtulmak için maddi durumun varsa cihazı sat sende birşey yapamazsın bizde aynı şekilde sadece burda bi çözüm yolu ararız
Demirer0320
Active Level 7
Galaxy A
Anladim kardeşim Bu telefonu satıp ne alabilirim tavsiyen varmi
Galaxy A
Şöyle bütçen ne
Galaxy A
A72 alırsın a32 s20 alırsın a10 alırsın galaxy fold alırsın s20 fe exynos olmayan modeli
SNSNSNSNSSN
Active Level 8
Galaxy A
A51 satıp bu yazdıklarından A10 hariç hiçbirini alamaz. A51 den A10 a düşürüyosun adamın cihazını. Hadi anladık bişe bilmiyosun da bari boş teklif atmasan.
Galaxy A
Niye birsürü model ver hadi adamsan verirsin ve hadi bu postu tüm modelle doldur hadi seni göreyim yaparsan 4 kalp gelsin
0 Likes
SNSNSNSNSSN
Active Level 8
Galaxy A
her şeyi exynosa bağlayamazsın üstad. Snapdragondan başka bişi bilmiyosunuz. Takıntınız var snapdrqgona. Evet exynosdan daha iyi. Elimde snapdragon 730 var. Pubg 40 fps alamıyor. donuyor kasıyor. şarj tutmuyor. boşta sarj harcıyor. Snapdragon kusursuz mu?
Sen A51 den A10 a düşürüyosun adamı. diğer önerilerine bişe demedim ama A10 çok saçma. Isınmayan cihaz yok. Kusursuz tek marka iphone dir. E adamın parası olsa bol bol Android de seçse A serisinde kalmazdı. Ama A10 Gerçekten saçma .
Galaxy A
Snapdragon da kötü tab a7 de var o işlemci rezalet cihazın ömründen ömür götürüyor ve exnyos öyle değil kendisini ayarlayabilir Samsung telefonlarda bu önemli işte
SNSNSNSNSSN
Active Level 8
Galaxy A
Demek istediğim Snapdragonsa kusursuzdur ondan iysi yoktur. Oyun desen kasmaz donmaz ısınmaz felan hrpsi hikaye.