cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A51

(Topic created on: 05-06-2020 11:20 PM)
104 Views
akifaaaa
Active Level 1
Options
Galaxy A

A51 telefon sorunlu arama yaptıktan sonra kişi ekranda kalıyor 15 saniye sonra kapanıyor.  3 kez sıfırlama yaptım.  Yeni mail açtım sorun çözümlenmedi . Problemli bir telefon alacaklara tavsiye etmem.

8 Comments
lazoglu77
Beginner Level 3
Galaxy A
aynı sorunu ben de yaşıyorum genel olarak bütün cihazlarda var acilen giderilmeli
0 Likes
akifaaaa
Active Level 1
Galaxy A
hatalarını da kabul etmiyorlar üründe fabrikasyon hatası var. sahip çıkmıyorlar.
0 Likes
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba akifaaaa,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. İncelememiz için  video ile birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes
akifaaaa
Active Level 1
Galaxy A
belirtmiş olduğunuz linkteki uyarı watsap numaranız var ise hatayı ben size watsaptan göndereyim
0 Likes
akifaaaa
Active Level 1
Galaxy A
bilinmeyen bir bağlantı diye uyarıyor kişisel veri kaybı yaşarsanız sorumluluk bizde değil diye uyarı geliyor .
0 Likes
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba akifaaaa,

Tekrar aşağıdaki link üzerinden dener misiniz? Çıkan suya "Tamam" olarak yanıtlayabilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD

0 Likes
akifaaaa
Active Level 1
Galaxy A
Sayın Yeşil
göndermiş olduğunuz linkte tamam dediğimde telefonuma ve kişisel verilerimdeki kayıplara verilecek tüm zararları kabul etmiş oluyorum. buna tamam diyemem sız hiç bir sorumluluğu almadan sürekli talep ediyorsunuz. Telefonuma gelecek zararı kabul eden bir beyanınız olması gerekir. güvence vermeniz lazım. Size nasıl güveneceğim
0 Likes
akifaaaa
Active Level 1
Galaxy A
üç defa sıfırlama yaptım tüm bilgilerimi yeniden girmek zorunda kalıyorum.
0 Likes