cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A51

(Topic created on: 08-05-2022 12:09 AM)
384 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A

Merhaba arkadaşlar samsung a51 1 sene oldu 05.08.2021 de aldım a51 telefon çok beğenmiştim kamerası falan çok güzel idi sırf hızlı şarj için QR kodu için aldım özellikler hoşuma gitmişti ve iyiki de aldım inşallah 2 senem olur 😍😊🤗 peki sizin modeliniz nedir ne zaman aldınız? 🤗

11 Comments
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
6 ay oluyor S20Fe aldık 😃😃 fiyatı artmış şimdi olsa alamam ana kamerası çok güzel tasarımı ve yeşil rengi hoşuma gitmişti o yüzden aldım 😊
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Hayırlı olsun mustafa kardeşim aynen fiyatı artmış s20fe 10 milyar oldu alınmaz artık ama ben 3.300 TL ye aldım fiyatı artmadan 😅😊
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
Teşekkürler gözümüz gibi bakmamız lazım 😄😄
TheSaTaN
Active Level 8
Galaxy A
S22 Ultra kullanicisiyim bende, Hayret orta /başlangıç segment bir kullanıcının sonunda şikayet değilde mutluluk yorumlarını okuyoruz şu forumda. Şaşırmakla beraber cok sevindim sizin adınıza
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Severek aldım a51 o yüzden mutluyum temiz telefon kullanıyorum toz yok cam kırık yok çabuk şarj bitiyor ama idare eder
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy A
19.03 tarihinden beri s21fe ile yolumuza devam ediyoruz bakalım katlanan bir cihaz istiyorum ama kısmet olur mu bilemem
RamazanLeyla
Active Level 3
Galaxy A
Mayıs 2021 de Samsung Galaxy A51 256 GB aldım.Sorunsuz çalışıyor
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
128 gb benimki
Alidemira51
Active Level 6
Galaxy A
2020 haziranda aldım a51 imi maşallah saat gibi çalışıyor çok memnunum işlemcidende herşeyden pubg 60 fps canavar gibi