cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A51

(Topic created on: 04-23-2022 10:13 PM)
323 Views
kaantks2925-A51
Active Level 10
Options
Galaxy A
Arkadaşlar uzun zamandır telefonumda kasma ısınma donma gibi sıkıntılar görüyorum ama rahatsız etmiyordu görmezden geldim ama şimdi öyle bir kasma donma takılma hatta bazen kendi kendine tıklıyor virüs girmiş olabilirmi hatta sinyal çekmiyor arada sim kart hatası oluyor ve bugün başlayan sıkıntı spotify den kendi kendine şarkı açılıyor virüsmü var telefonumda 
14 Comments
Solution
VadimKM
Expert Level 4
Galaxy A

Virüs ile sim kartın pek alakası olduğunu düşünmüyorum. Kasma ve donmalardan kurtulmak için cihazı sıfırlamak en iyi yol. Verilerinizi yedeklemeyi unutmayın. Cihazı kullanırken çok fazla uygulama yüklememek ve cihazın depolama alanının yarısını geçmemek en iyisidir.

Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba
Ayarlar kısmında cihaz bakımı kısmında yer alan sistem optimizasyon larını yapın sorun devam ederse verileri yedekleyip cihazı fabrika ayarlarına komple sıfırlayın sorun yine devam ederse en son çare olarak garanti belgesi ile birlikte cihazı Samsung yetkili servis merkezine teslim etmeniz gerekir servis işlemleri hakkında detaylı bilgi öğrenmek için Samsung Müşteri hizmetlerini aramanız gerekir.
444 77 11
Solution
Samsung80
Active Level 8
Galaxy A
A51 samsung işlemci dışında iyi bir cihaz. Takılma ve kasma normal kullanımda pek olmaz ancak yüklediğiniz bazı programlar veya uzun süreli kullanım sonucu telefonun kararlılığı bozulabilir. Telefonu sıfırlayın kullandığınız uygulamaları yeniden yükleyin ve bütün işlemler bittikten sonra pil ve cihaz bakımından bakım yapın. Bundan sonra ortalama 1 gün içinde telefon tekrar stabil ve kararlı hale gelecektir.
kaantks2925-A51
Active Level 10
Galaxy A
Tamam
Solution
Heyyee
Active Level 7
Galaxy A
Hocam telefonu formatla virüs felan varsa temizlensin.
Galaxy A
Bende a 51 kullaniyom ayni sorun bendede var oyunlarda 5 6 saniye takili kaliyo telefon 8 gb ram 256 gb depolama ve bugn oyun oynarken asiri derecede isindi sifirlamayi dusunuyorum ama icinde onemli bilgiler var ve ben yedeklemeyi bilmiyorum bana yardimci olurmusnuz yedekleme nasil oluyo
kaantks2925-A51
Active Level 10
Galaxy A
BuyurScreenshot_20220423-220306_Settings.jpgScreenshot_20220423-220320_Settings.jpgScreenshot_20220423-220314_Settings.jpgScreenshot_20220423-220300_One UI Home.jpg
0 Likes
Galaxy A
Buraları biliyorum veri yedekleye bastiktan sonra telefonu sifirlicammı
0 Likes
kaantks2925-A51
Active Level 10
Galaxy A
Yedekleme bittikten sonra sıfırlayacaksın
0 Likes